Tevus darzelyje reketuoja fotografai!!!

Tevus darzelyje reketuoja fotografai!!!

Ar taip galima? Ateina fotografas i vaiku darzeli, sufotkina visus jo vaikus ir padares 2, didesne ir mazesne, kiekvieno nuotrauka pardavineja tevams uz 16 Lt. Ir pabandyk tu savo pupuliuko foto nenusipirk… manau, kad tai paprasciausias naudojimasis vaikais ir reketas. Kaip to isvengti?

tu nufotkink ta fotografa ir jam parduok jo fotke Cha cha uz kiek nori

o tai auklėtojos kam?o gal jos su fotografu bizniuką tokį varo? Mirkt

didziausia tikimybe TaipSiaip skuskis auksciau ir tokios aukletojos bus pastatyta i vieta Cha cha

o tu nepirk abieju, tik viena Cha cha

O jei nepirks, pagrasyk padovanoti ta fotografija mokesciu inspekcijai.

nesuprantu zmoniu kurie negali pasakyti ne? nx man ta foto uz tokia kaina? pats gali nufotkint. o ka padarys jei neimsi?

Mintis gera nes, paskaiciuokim, yra ~10 grupiu darzely jei bent 10 vaiku tevai mokes uz foto po 16 Lt tai gaunasi 1600 Lt ir tai yr per diena. Jei nuosirdiai pereiti per visus darzelius per 20 darbo dienu gausis … ~32.000 Lt. NEBLOGAI Ka?

o fotografas gavo tevu sutikima fotografuoti ju vaikus???

Kas gi LT sito klausia, cia dar gajus sovietinis mastymas. Tipo as gi niekam blogam ju nenaudoju… tveriu geri, tevams atminima ir tt.

nematau, kur problema Nekaltaskai mus 12-oj klasėj fotkino, tai mane fotografas užkniso ir aš pati savo foto neėmiau Cha cha ir kas gi atsitiko? ogi nieko. tik sutaupiau Cha cha

Grieztai pasakyk ne ir baigta. Ir pasiulyk jam visus auksciau minetus variantus. Dar pats pasiulys, kad tyletum, bet tai jau stt reikalas gali buti.

o kodel tu perki? Apakęstai arba pirk ir nesiskusk arba nepirk ir tiek. nemoki pasakyti ne, tai jau jumi problemos. o nahalu visad buvo ir bus

Juokiasi Gerai

Aš jusu tokios paslaugos neprašiau ! Toks butu mano atsakymas.Pridurciau-nepatinka,gal kreipiames i policija ? Atšoktu.

Na, as pati esu fotografe (bet vaiku darzeliuose ar panasiai nedirbu Šypsena) Ka galiu pasakyti…visu pirma tai nuotraukos uz savikaina nepardeavines niekas, juk reikia kad ir medziagos ir eksplotacija ir laikas atsipirktu. Idomu butu dar pamatyti kiek tos nuotraukos profesionaliai atliktos. Nes profesionalumas irgi kainuoja. Jei nuvesi savo mazyli i rimta foto studija ten sumekesi tikrai ne ka maziau pinigu, nors cia tau pritariu kad 16 lt. yra daugoka. ( beje cia uz viena foto ar dvi?) Parasyk kokio formato nuotraukos! Gal zinai ar buvo su skaitmena fotkinta ar ne? Jei ne gal galetum is to fotografo negatyva gauti?

Jei nebuvo susitarimo su fotografu(kaip supratau,jis tikrai neprase leidimo fotografuoti)-drasiai gali atsisakyti imti nuotraukas.Yra ir pigesniu budu isiamzinti savo mazylius.

na fotkem ir ju kokybe nesiskunziu ,pastatyta sviesa, kokia tai dekoracija, formatai 18x13 ir 15x10, uz abi foto 16 Lt. Bet esme kad tokiu fotografu ir daug ir jie aina pas darzelio vedeja, susitaria, gal koki kysi duoda ir viskas, administracija dirba fotografo naudai ir jokios aukletojos jau negali pasipriesint. Tas kartojasi gan daznai, dar vienai foto nespeji surast vietos jau pirk kito fotografo fotkes. Jei taip butu 2 kart per metus, bet tai jau kartojasi beveik kas menesi. Nepirkti irgi galima, bet gi vaikas, pamates nuotraukas, taip praso ir mama nori, cia gaunasi psichologinis spaudimas, o man mokek ir mokek.

Uz tokius formatus mano nuomone kiek brangoka… O jei toks terorizmas kartojasi taip daznai, tai tikrai jau negerai Taip