testuota

o lyginant sanaudas mieste… tai galima sakyt identiskos… Nekaltas

bet sanaudos tiek 530xd tiek sitos turi but panasios, abieju ~8.5 vidurkis

mieste 11.7 trasa 6.5

nu bet baisios sitos man nors tu ka, 5er zymiai graziau. o pvz a8 graziau uz 7er (pries facelift) Cha cha kazkokia nesamone… Cha cha

man sita silke irgi pasirode nelabai valinanti Šypsena gal joje paprasciausiai nesijauciau smarves Cha cha

nu xz… kai 5eris pasirode visi reke, ad urodas… o dabar jau visiems grazus… Cha chaaisku cia skonio reikalas… man audi 5 kart graziau Mirkt

man bmw 3 kart graziau Taip

Na 9-5 vis tiek gražesnis.

ale kurke kurke kurke kurke kurke …

audi universalas uz 5er universala graziau Gerai aisku jei 5er su M apdaila tada jau galima ir i universala ziureti…nes be M bamperio galas baisiai atrodo universalo… Nekaltasbeje pas sita galima ir begius prie vairo metyti…nzn Nekaltas idomus daiktas, bet kazi ar reikalingas…

vien bmw 3d ka reiskia ir visiskai nulemia pasirinkima,o grožis skonio reikalas

Man benzai be turbo irgi nivalit Cha cha Kai dyzelio turbo duoda NM - va tada spaudzi prie sedynes ir jauciasi kaip traukia Cha cha

na pvz. man tu metu 5eris niekada nebuvo grazus… vat F10 man dailus Geraisakyciau gal grazesnis uz audela…media.il.edmunds-media.com/audi/a6/2012/fd/2012_audi_a6_actf34_ fd_126112_717.jpg Cha cha

dr > nu tai 3d lemiama vaidmeni vaidina… man asmeniskai visikai tai neitakoja… vat qwatra turi sava dideli pliusa… kas tau yra visiskai px Cha chatiap kad kiek zmoniu tiek nuomoniu tiek pasirinkimo… todel ir yra… audi, bmw ir kiti gamintojai… nes reikalinga ivairove Cha cha

Einu prasinešiu su savo P306, žiema lyg alsuoklis tepalo užšalo, tai išpūtė tepalą. Vis pasižiuriu tai tepalo prilaša, bet jau antras mėnuo neužsidega tepalų lempa, o ji tikrai veikia Cha cha. Laukiu kol draudimas pasibaigs ir į skupkę eis.

Aktualus reikalas Fryzer… sekmes Labas

Mr sakai verčiau imt problematiškesni varikli ,nei gera varikli ir gera bmw awd? mes gi kalbam apie bmw awd vs kvatro

general tutkus prapyle teises 1 metams Žliumbiaedita: zekai bunta kelia…badauja…

e60 530xd butu Apkabinimas

per l.ryta kasis… ryto fanas…maikono uzrasas “portugalai” Cha cha