Test+Klausimas


Test+Klausimas

EOS 300D Exposure time - 1/13 s F-number - f/5.6 ISO speed ratings- 400 Component config - Y Compressed BPP - 3 Shutter speed value - 1/13 s Aperture value - 4.970856 Exposure bias value - 0.333333 Max. aperture value - 4.970856 Metering mode - Pattern Flash - Flash did not fire Focal length - 55 mm Sensing method - One-chip color area sensor Custom Rendered - Normal process Exposure mode - Auto exposure White balance - Auto white balance Scene capture type - Standard Na man baisiai nepatinka sis kadras. Kazkokia paplaukus, nors focusas lyg ir nusitaike i pirma zvake. Objektyvas kitinis. Beje visos ta vakara darytos fotos kazkokios aprukusios… Kame gali but problema?

Beje cia cropinta, pasaliniai objektai nera svarbus. JPG kopresija 88

alia faijna Girtas

norisi trinti akis ziurint i sita… man nepatiko.Todel ir bandau isiaiskint problema

aha… zinai, pasizhiurejau foto, skaitau techninius duomenis ir galvoju… ar cia ash jau pabludau ar cia sh. kazhkoks… deje, tikrai negaliu atsakyt, kame beda! Nežinau

kazkaip idomiai sviesa lauzia

gerai ,kad ne laidotuves …

Su statyvu fotografavai ar is rankos? Islaikymas gana ilgas.

pasidejes ant kazkokio daikto kuris gulejo ant stalo

tai gal spausdamas sujudinai biski? bet svieseles tai tikrai kazkaip ne taip gavosi, atrodo kaip per silka fotkinta. nu nzn.

yra daugiau foto, ju cia nedesiu, bet tendencija tai islieka ta pati. Naudojant blica, kai zmogus stovi salia baltos sienos irgi gaunasi rukas sklindantis nuo sienos.

neimanoma be stovo gerai nufotkint nesudrebinus rankos-visada fokusas dings. pagal zvakiu spinduli matosi kuria kryptim sujudejai

mažiau alsuok į objektyvą šnapsu Šypsena ir bus foto neaprūkusios. šiaip puse velnio - man patinka.

Jei su blicu papildomu, tai pabandyk nuo lubu kad atsispindetu… Del ryskumo, tai ce jau ne pas viena su kitu tokia problema.

Man tai toks ispudis, kad kazkas bus tavo stikla nuciupinejes pirstais, riebiais nuo Kuciu silkes ir pyrageliu.

Na as irgi linxtu prie to, kad stiklas buvo nuciupinetas. Nes ziurejau kitas foto, tas bajeris isnyksta. O as kiek pamenu truputi pravaliau. Bet siaip gana idomus efektas gavosi su tom zvakem. Tai vat, jeigu noresit tokiu efektu, imkit riebalu ir ant stiklo Šypsena

vienaip ziuriu, kitaip… man panasu, neryskuma salygoja plevenanti zvakiu sviesa - ji apsviecia vis kitaip ir galiausiai vaizdas truputi plaukia. reiktu pabandyti palyginti su tokiapat fotke nuo stovo, jauciu panasiai gausis. pagal skestancias tamsose detales ryskumo nepaziuresi - butent ten ir matytusi yra jis ar ne. uztat tie istrizi blikai man visiskai nesuprantami, lyg butu fotkinta kokia ‘Skina’ muilinycia, nors sikart visai fainai atrodo.