tęsinys: išmeta 5 bėgį


tęsinys: išmeta 5 bėgį

Sveiki, klaviatūros broliai, Kaip rašau vakar ėmė 5 bėgį “išmetinėti” važiuojant(mechaninė dėžė), ilgai nelaukęs nulėkau į servisą. Paaiškėjo kad dėžėj nebeliko tepalo – visas išbėgo pro išleidimo varžtą (pats varžtas vietoj) Nežinau Pripylus tepalo, bėgo nebeišmeta, viskas normaliai ŠypsenaKLAUSIMAI: Kokios galimos pasėkmės, jei kurį laiką buvo važinėta praktiškai be tapalo, Naujai dėžėj taupytis? Servisistai dar rekomenduoja įpilti XADO, blogiau nebus, bet kas nuo jo geriau? Ačiū, Jūsų BOCIUS

nu pats pagalvok kokios gali but pasekmes jei nera tepimo

aha, man kai parejo cadziui deze irgi pasirodo be tepalo buvo, bet suprastom tik iseme Liūdnas

reikia ir man pasitikrint tepala dezeje Idėja

be tepimo siek tiek dantraciai pasidevet gali Cha cha bet nieko tokio

trulikas o guoliai nesidevi ??? Nekaltas

bet neturetu visas issitaskyti tepalas,nors neaisku kiek taip vazineta. manau 50/50

isardyk deze ir pamatysi kiek dar liko jai gyvenimo, gal dar rezerve koks 200mg teleskavo ko galbut uzteko minimaliam tepimui…

nu jei prades sunkiau junginetis begiai, ar isvis dings, reiskia pakenke. jei viskas tvarkoj, reiskia pasiseke

nepažeidinėtumet taisyklių ir važinėtumet ant 50-imt tai net nepastebėtumet, kad sugedo 5-tas bėgis. Čia jums karminė bausmė už greitį Gerai

Šiandien spaudžiau greitkeliu kiek eina Taip žiūrėjau ar viskas veikia NekaltasNa aš ir tikiuosi, kad užteko kažkiek tepimui, nes tik mest pradėjo ir iškart į servisą…

Apie XADO nieko nepasakėt Nekaltas

xado siaip nera blogas daiktas. bet abejoju ar jau jis ten ka nors padarys

o kur burtininko nuomonė Užsispyręs

Gali supilt,blogiau nebus…