Tesinys apie Anglijos banko NATWEST aplaiduma.

Tesinys apie Anglijos banko NATWEST aplaiduma.

Juokas pro asaras ima tuomet kai tenka prasyti to pacio dalyko istisai ir nesulaukti teigemo rezultato o tik pazadus. Tai va kaip minejau pries tai rasytoje temoje turiu saskaitoj 350 svaru minusa uz perdaug nuskaiciuota pinigu suma. Ta suma sudare 450 svaru su baudom per 10 men, taciau kai pervedziau 10 svaru is kitos saskaitos to pacio banko man nuskaiciavo 100 svaru ir liko 350. Per visa sita laika kai bendrauju su siuo banku nuo paskutinio atvykimo i UK, skambineju ir vaikstau i brancus tikedamas sulaukti pagalbos ir suzinoti detaliau uz ka ir kada man buvo priskaiciuota tokia suma. Viskas kaip ir aisku jei kalbant logiskai, taciau noreciau tai pamatyti ant poperio o tai butu gauti savo adresu steitmentus. Brance man pasiulo tik ministeitmenta kuriame galiu matyti tik keletos menesiu atliktas operacijas kuriose ir minima kad du kartus buvo uzsakyti steitmentai ir ju nesulaukta. Du varinatai sukasi galvoje: Pirmas - bankas neisiunte steitmentu. Antras - kazkas is namiskiu pavoge juos ( kas maziausiai tiketina). Gal kas zino kaip steitmentus is banko gauti, kad suzinoti savo operacijas? Ar reikia i pagrindini filiala kreiptis?

O tai nera pas jumi ten ko nors panasaus , kaip Consumers assosiation ar pan.

Uzsiregistruok for online banking su Natwest - turetum matyt ten visus savo statements.

I viena tema netilpo visa si istorija ?

klausimas: nafik pervedinejai 10f i ta saskaita, galvojai kad pades ? Šypsenaantras: jei nezhinai kiek saskaitoje pinigu, ishvazhiuoji i kita shali nesuzhinodamas ir dar ishiminejai pinigus nezhinodamas kiek saskaitoje tai nafik tau ta saskaita jei nemoki finansu tvarkytis ?? Speju kol emei pinigus tol dzhiaugeisi ir vargo nematei ? beje, buna kad bankas kai pamato kad labai naudojami pinigai, jis automatishkai paskolina tau kad naudotumeis ir vargo nematytum budamas kitoje shalyje. Net zhodzhiu truksta …

Nemanau, kad matysi visus statement’us NekaltasMenesio statementa greiciausiai TaipBet pagaliau matysi, kaip elgtis su pinigais ir kur jie vaiksto Mirkt

Nueik i savo branch’a, paprasyk kad uzsakytu Tavo banko statement’us. Tai nekainuoja. Kita karta zinok, ka turi ir kiek gali isleisti. Tai aplaidumas, sutinku, bet greiciau paties, nei banko. Jiems tai kas, o Tavo credit history jau turi liapsusa, negerai.

Na turiu paskyti, kad bankai cia tikrai nesamoniu pridaro. Bet galima ir su jais susitarti, salia manes esancio Natwest banko darbuotojai visai padorus ir sukalbami (nors savo laiku ir neatidare man banko saskaitos Cha cha). Manau nueik dar karta, dar karta viska paaiskink ir tikrai viskas issispres.

Na manau teisintis dar karta ar aiskinti apie ta pati rasyti neverta Juokiasi . Tik tiek tepridursiu tiem kam teko panasias problemas spresti, kad nusibosta reikalauti to ko nori ir negauti. Ir dar vienas dalykas del minuso padidejimo tai 5 svaru mokestis switch korteliu turetojams. Jis buvo panaikintas tuomet kai as naudojausi se saskaita Anglijoje ir vel kazkodel buvo mokestis atnaujintas ko pasekoje prisidejo prie minuso padidejimo. Tik va tas free chardzas tai ji manau galima butu kazkaip sumazinti. Seip tuo tikslu ir siekiu. Tūsas

na ka cia bepridursi…bent pas mane mieste kur buvo skyrius tai fdarbuotojai buvo labai malonus, nelbai patiklus, bet kai mate kad grybauju tai viska aiskindavo kantriai ir galu gale visi statement’ai mane apsiekdavo… Taip…nzn kaip ten pas tave viskas…

Pas mane tai iki sios dienos steitmentu nera. Nors oficialiai uzrasyta, kad du kartus buvo uzsakyti, taciau neatsiusta.