Tesingas juoduliukas

Manja> na man neteko kiaules remontuot, vaziuokles tai nezinau… bet nemanau, kad stebuklas… o siaip… reik taupyt E60/61 Cha chadr> ir tu vis dar prie kompo? Cha cha

ma rodos jau dabar pradejo smagratis dainuot,arba padangos ,kol šlapia danga buvo,tai ok,bet šian kažkaip idomiai veikia prie max nm ,bet 3pavara,ty tada,kai ant šlapio dsc isijungdavo,nes padangos minksto mišinio,žodziu reikes japa imti,tu nors remontuot nereik

dr002>> nors ir nesutariam bet tikrai nuosirdziai linkiu kad nebutu smagratis ŠypsenaQrmis>> anadien vilno nuziurejau sau ideala, tai yra jOds e90 lyg ir univermags su m apdaila koza roza, tv ir ant dalo isganingu zenkliuku 330xd Girtas

Q,aga prie telefono Cha cha E39 važiuokle nera brangesne už legacy,bet kiek ta važiuokle tvarkot? Aš pvz acco per 4m 60kkm neturejau ka tvarkyt

Manja> cia toks, kur buvai kazkada foto imetes?.. man nestovi ant 3er nors tu ka Šypsena

manja, baik garuot, sitame dar ir turbo hibridas idetas, ne originali turbina. EGRas isvis amputuotas, taip kad Labas

manja,o ka smagratis?jei daugiau nei 1klt,tai siunčiuosi visa 525d is uk Cha cha

dr> kad vien parsiuntimas >1klt Cha cha

Kosmoz>> tai gal nedaskaiciau nekeicia esmes, nors tu nemaisai su oto? NekaltasQrmis va toks i558.photobucket.com/albums/ss29/Freshness07/BMW%202/Freshness. jpg man tai nesveikai grazus Girtas

nu i? Lenpas pardaves siuntimas atsipirks,jau nekalbant apie kita šrota Cha cha

Kosmoz>> ten surasyta ydomiai nes yra foto kad nupirktas naujas egr, isluptos sklende Mirkt daba ziuriu reiks uzklaust jo ka ten pasidare tiksliai Mirkt

ai nznau… neidomu man kiek tos lempos kainOj Šypsenafsio, varau filmo ziuret Mirkt

tai cia ne oto kevalas? tai kaip su standartine turbina tiek pat arkliu atsukti, kiek oto atsuka su hibridu to paties vimota programuotu?

Qrmis>> ka rodo?

Kosmoz>> cia donces Mirkt tokio o oto su vimota reklama ant sono, plius matei kokia emkyte invaldes sedana kaip kazdiene darbine?

kad man jusu problemas Cha cha

matiau, matiau. tai kiek kilometru laikys doncej turbina, jei su standartine atsuka tiek, kiek oto su hibridu suka? 320d -211ag and 430nm, tokie otto 320d duomenai.

Kosmoz>> naujas oto zaisliukas kazdienai Cha cha ///M3 evo Girtasimages17.fotki.com/v308/photos/8/560008/9213032/M3saloon8of37-v i.jpg

zinau, buna redline pasijungiu paskaityt, rasyt negaliu, banu ten nenuimineja Cha cha

Taigi viskas yra bmwfan Mirkt o del tiek kiek suka oto nzn Ne