tesiant


tesiant

kurie čia Žalgirio fanai Faxe alų geria? Nekaltas

tipo faxe kaune neparduoda ir t.t.?

kaip Nevada pasakytu… o kur yra garantija kad Juokiasi

O tipo Žalgirio alaus irgi neparduoda vilnieciam?

Nouneimai nereikia durnelio junkt, puikiausiai supratai ką aš norėjau pasakyt

taip Ryto fanai mete…kai aplink juos buvo daugiau apsauginiu negu ju pachiu… Kvankt?

kai kurie rito fanai sugeba ir į aikštę išbėgt esant apsaugai Mirkt

arsen supratau. jei skardine ne gubernijos zalgirio alaus tai reiskias jia stobalnai mete ryto gerbejas ar ne? Šypsena reiketu dar patyrineti. jeigu metytos monetos yra litai, tai bus mestos kaunieciu ir kitu lietuviu. jeigu eurai - tai ryto gerbeju. kadangi jie portugalai (ten euras yra valiuta). ir t.t. ir pan. smagumelis Girtas o kam tie irodymai gi ir taip aisku, jog rytas ir jo gerbejai kalciausi del visko. ne veltui kiausiniais apmetyta. zalgiris cia ne prie ko, tik kad su rytu zaide

aš šiaip prielaida darau Mirkt ir nereikia čia verksmų jie čia netinkami, kažkas buvo užsiminęs kaip čia ritfaniai galėjo mest skarbonkes juk jie jokiu būdu negalėjo gert Žalgirio alaus, tai štai prašom ne Ž alus Drovustai tiek ir norėta

Šypsena nu tai viskas suprantama. vienzho… ****as ir tiek gaunas. visiems tik i bloga Liūdnas

beje ar faxe irgi toks lievas kad mesti lauk skardine? Drovus

tuo momentu rankoj kas kokį alų turėjo tas ir lekė Nekaltas ir manau nebuvo pasvarstymų kuris čia lievas kuris pravas Drovus beje kodėl sakai kad irgi?

Nouneimas>>> Monetos buvo litai!! Taip Is viso 8.30 lt. Cha cha

skonio reikalas, bet man gubernijos zalgiris neypatingai patiko, nors gautas buvo is zalgirio fanu ranku ir jau bukle buvo gera Girtas ne mano skonio kazkaip

Reikia paimti pirstų atspaudus ir patikrinti FTB duomenų bazėje! Garantuotai tai rusu-lenku suorganizuota provokacija prieš Lietuvos simbolį!!!

lrytas.lt nuotraukoje matosi ir švyturio extra skardinė Šypsena

kad alų mėtė tai gal ir nelb gerai(al7 gert reikia), bet kad teisėjui į galvą pataikė, tai man patiko - gal pradės ja naudotis pe rungtynes Apsvaigęs

photoshopas Cha cha

atsakymas yra labai paprastas: paprasciausiai kai kuriems zmonems nepatinka tas gubernijos *****as ir renkasi jiem skanesni. kam svyturiukas arciau sirdies, kam utena, nu o kam ir faxe… dar gerai kad skarbonkes skrido, o ne stikliniai buteliai Šypsena