termobranduolines kainos

nezinau ka jus laikote vaziuokle, bet bmwtrioskeje ji tokia pati nuo 82 metu

Auris - nu taip ir pasirode, kad vaziuokleje neprisuktu varztu liko, todel ten kazkas kliba-bilda ir jauciasi laisvumas. Apskritai kartais jautesi, kad kebulas ir vaziuokle gyvena kazkokius neprikausomus gyvenimus, ypac astresniuose posukiuose. Su CC geriausia cruisinti vokieciu gve pasileidus muzika ir atsidarius visus langus. Tiesa, norint tai padaryti reikia islupti gamykline audio sistema ir ideti kazka kitko Cha cha

siaip nepriklausomi gyvenimai pas dauguma nuo ESP aciradimo, kyla itarimas, kad vaziuokles dabar konctruoja automobilio nemate

brolis passata 06 metu univermaga turi, is vaziavimo kietumo atrodo, kad turi gerai ant kelio stovet, bet ka te bb, isidrasines maniau patikrinsiu, nusivylimas konkretus.

nepersistek, kimba gerai tiek, kiek reikia ESP, daugiau- ne ju reikalas

burtiniks, o tai čia argumentas, kad kibiras? Cha cha nu pabūk suaugęs žmogus, a? Cha cha jau kai apie amortizatorius leptelėjai - nutylėjau. toks jausmas, kad vairavimo malonumą, važiuoklę sudaro vien amortizatoriai, vairo mechanizmas nieko nelemia, svorio paskirstymas nieko irgi nelemia + dar krūva faktorių. vienu žodžiu, trečiukas yra kibiras nes: 1. važiuoklės konstrukcija daugmaž ta pati nuo 1982 2. į Hunday įdėjus kitokius amortizatorius - ji tampa BMW Cha chatęsk, prašau Cha cha man tikrai įdomu, kodėl tu jį kibiru laikai (beje ir lyginant su penktoku), o tu čia išsidirbinėji. Nu normaliai parašyk.

kurio zodzio nesupratai?

tai dėl važiuoklės kibiras? viskas? Cha cha

bet plauk, o penktuko važiuoklė labai konceptualiai kita? tik klausiu - nežinau. irgi kibiras? Cha cha

galva skolinta ar nuosava?

nenukreipk kalbos Cha cha dar vienas klausimas - o tai ta apgailėtina savo gyvenimą gyvenanti CC važiuoklė mažiau kibirinė kodėl? nes “jaunesnė” Cha cha vat ir išlenda genialumo spragos, kai reikia kažką argumentuoti. pripažink, kad sapalionės kažkokios apgailėtinos ir didelių “nuosavos galvos” savybių, deja, nedemonstruoja. iš didelio rašto išlipi iš krašto.

su gyvuliais nedirbu, tuo labiau neturiu savybiu perprasti ju mastymo buda, tai man persudetinga, as taip primityviai nemastau

mhm, matau Cha cha velnias žino su kuo tu ten dirbi (matyt su busiku ir priekaba) kurie komunikacija ir mąstymo būdu išvis nepasižymi ir tavo mąstymo apraiškų šiaip jau išvis čia nesimato Cha cha turbūt todėl pasiteisinusi ir puikiai veikianti važiuoklės konstrukcija yra tolygi kibirui Cha cha o vat vovlageno sukurta šiuolaikiška nesąmonė - labai gerai Cha cha BMW dyzeliai irgi kibirai? nes jau virš 10 metų tokie patys eina? Cha cha Cha chanepyk, burtininkas, infantilaus imbicilo lygio pareiškimai tavo. galbūt dėl to, kad turi kažkokių komunikacijos bėdų ir “v tolku” paaiškint negali. bet, čia jau aš neišgydysiu. toks biški napoleono sindromas, visi durniai, aš gudrus, nors nusišneku Cha cha