termobranduolines kainos


termobranduolines kainos

kiba teks pirkt Nekaltas

nx?

nori zmogas

kokia sito passato paskirtis, paaiskinkit kas nors. Kokiu tikslu ji pirkt

uz 1500 su pvm?

zmogas myli sedanus(suprask, is kaimo arba baltarusijos) bet patinka sportines, bet tokios nepirks, nes nepraktiska, tai va gaunasi, kad iesko tokio tiuningo dzyzis- jooo

va sportYnYs sedanas khoalty.com/blog/wp-content/uploads/2010/12/bmw-e90-330i-aw -modified-2.jpg Gerai

cia bmwtrioske, sportbatis, ziguli vaz 2101, sunkesne ir brangesne korola

dar pasakyk, kad CC yra sportiškesnis sedanas už trejetuką - tai balsu juoktis pradėsiu Cha cha

apie ka vyksta razgovoras?

bmwtrioske isvis vento, tik atbulas Juokiasi

lygiai tiek pat, kiek tu atbulas haris poteris Cha cha

pries bmw diagnoze ir medzius as- as nepapusiu Ufff

na, kiekvienas galime likti prie savo nuomonės, ne maži vaikai. asmeniškai man volvagenai net arti nestovi lyginant važiavimo savybes, variklius, ergonomiką. DSG dėžės nebent kažkiek imponuoja, o toliau… administratorė mūsų varinėja su poros metukų CC 2.0 FSI ar TFSI Cha cha nu apgailėtina kažkokia man ta mašina Cha chakažkada, beje, atsimenu tavo pezesius, kad trečiukas lyginant su penktuku - kibiras. vat būtų įdomu pamatyti argumentus, jei nesunku.

kokiu argumentu nori? kibiromobilis jis ir bus kibiromobilis, o nori stebuklo susidek dvigubo veikimo su vidurine padetimi amortizatorius i *pimp…*day- atrasi bmw Labas

Tas cc gi b6 passatas,o anam iki slyvos brist toli reik vaziuokles darbo puses

yra pas mus kruva 1.8TFSI CC. Kazkaip juos labai pamego vadybininkai. buvau idomumo delei pasiemes pabandyt porai dienu. Ispudis toks idomus, toks jausmas, kad priverzus visus varztus visai normaliai vaziuotusi. Viskas kazkaip pas ji triuksmingai ir sunkiai. Raktas-kortele i spyna kisasi su jega ir traskesiu, pavaru svirtis irgi garsiai junginejasi, istraukus/ikisus rakta langai biski pavaziuoja aukstyn-zemyn (nes beremes durys). Pakaba atrodo biski prie kebulo neprisukta Šypsena 1.8 turbo varikliukas pakenciamas mieste. Salonas visai nieko, tik klaustrofobija. Gale man ner kur galvos padet. Isoriskai man atrodo graziai Cha cha

burtiniks, na tai nėra protingo žmogaus argumentas, sorry Cha cha per kurią vietą jis kibiras? skardos plonos? garso izoliacijos nėra? bloga surinkimo kokybė? Cha cha (kad vietos mažai, tai taip - o kas daugiau?) tu sakai kibiras tas, aš sakau, kad kibiras anas. nu ir? Cha cha specas tu didelis, bet vat normaliai kažką argumentuotai pasakyti - nesigauna. nežinau ką kur ir kodėl man dėtis ir kodėl tokiu atveju aš nerandu kitur BMW trečiuko savybių, bet CC važiuoklei iki e90 dar bristi ir bristi Cha cha sorry, ne mano vieno nuomonė.

LS, nepasirodė keista, kad važiuoklė kieta, bet sportiškumo ar vairavimo malonumo - nulis? Cha cha Plius garsi kaip 10 metų Lietuvos keliais atmalta ir restauruota? Cha cha