Tepalo slegio daviklis?

Tepalo slegio daviklis?

Vat norejau paklausti: 0000 coupe numirus tepalo slegio daccikui, kur reikia ieskoti saknu?
Kur ten yra tas daviklis? Ar prie tepalo filtro ar ten kaskoks ant variklio sono? Aš nekaltas

kokia kubatura?

1.8 Nustebęs

Siaip idomu butu zinot kas darosi, kodel skaitai kad nusprogo tep. daviklis. O variklyje pas tave jie yra du. Abu skirtingai veikia. Kokia istikruju problema?

Nerodo tepalo slegio ir viskas Aš nekaltas. o kuris is tu davikliu atsakingas uz to daciko veikla (ir butu idomu suzinoti kur jisai randasi?)
Iskarto aciu Šypsena

Tai dega tepalo lempute ar ne?

nea lampa nedega.
Tai kuris is ju (daviklis) yra atsakingas uz datcika?

Atsakingi jie yra abu. Bet greiciausiai tau neveikia tushcios eigos daviklis kuris suveikia prie 0.8 atmosferos. Jis turetu buti galvutes gale.
Ar senai vazhineji su sita auto? Jei dabar tik isigijai ir nerodo nuo pirkimo, tai gali buti kad tie davikliai isukti ne i savo vietas arba isvis ne tie. Ju yra 4-ios rushis. Visi turi ta pati sriegi, atrodo lygiai taip pat, tik spalvos buna skirtingos ir parametrai.
Ir dar vienas variantas. Viskas tvarkoje tik prietaisu skydelyje perdegus lempute.
Šypsena<Eudas>Šypsena

O ar galima ta tepalo slegio datcika pajunkti i 1.8 VW auto?
Jei taip, tai kuri davikli reiketu pakeisti, ir i koki? Aš nekaltas

Buratinass rase:

Jei taip, tai kuri davikli reiketu pakeisti, ir i koki?

,
NA nieko nesupratau?!

Buratinass rase:

Jei taip, tai kuri davikli reiketu pakeisti, ir i koki?

,
NA nieko nesupratau?!

Kietas

Nekreipk demesio, kaskaip risliai nesiraso Cha cha

Kiek teko matyti, tai tepalo slegio datcikai (kartu su tepalo temp. ir voltmetru) buva statomi i audi (coupe atrodo)aftomobilius, taciau teko matyti iskistus ir i golpfukus. Tai vo, pagalvojau kad ir as galeciau i savo isideti. Ir tai norint padaryti matyt reikia nusipirkti ta datcika ir pakeisti kokitai davikli. Ir koki davikli reiktu man pakeisti? Aš nekaltas
Negilios mano ziniosLiūdna

Ir vel kaskaip neaiskiai gavosi Aš nekaltas
Reikia eit miegot Mirkt