Temų kaitos greitis

Temų kaitos greitis

Iš kiekvienos rimtos minties galima padaryti pasišaipymą paversti ją juokais - tą jau galim. O kartais ir temose kur juokaujame būna gerų minčių - svarbu kas ten bendrauja ir ar tu nori su jais bendrauti.

Šypsena

Šitaip bandžiau. Tačiau šis būdas nepadeda visą laiką išlikti ant "bangos keteros", t.y. skaitydamas tik tas temas, kuriose pats rašau ar dalyvauju, galiu atsilikti nuo kolektyvo…

Manau reikės daryti taip kaip sakė (rašė) robo…

BRIEDAS?Nekaltas nu niaaaaaaNe mes kai kuriose temose TIK linksminamesCha cha o jos kartais turi tendencija greit pakist y priesingus ketinimus ir nuotaikasLiežuvis

kodel manai, kad turi daug ka skaityti? ne maziau nei 50 proc. cia yra paskutinis "bredas", aktualus tik ta minute ar valanda kai rashoma…
o jei turi geru minciu, uzvesk savo temas ir jose suzinosi viska, ka verta skaitytiCha cha

Matai beveik apatiniame desiniajame kampe skyreli "Mano temos" virs "Draugai Bangoje"? Paspausk ant uzraso "Mano temos" ir rasi visas savo parasytas temas. Tada virsuje pazymek varnele "Visos temos, i kurias rasiau" ar kazkaip panasiai, paspaudi salia esanti mygtuka "Issaugoti", ir prasau, matai visas temas, kuriose kada nors esi rases, kurias patogiausia grupuoti pagal paskutines parasytos zinutes laika. Tik, deja, pernykstes temos maisomos i siemetines kaip naujos, tad kartais tenka pasiknisti. Šypsena Bet tikiuosi, kad artimiausiu laiku sia klaida istaisys.

Tol kol man tema idomi, laikinai iskeliu i savo meniu

Seniai seniai ir man taip būdavo Cha cha temų begalė,viskas keičiasi Baisu kažkaip prisitaikiau Mirkt linkiu ir tau greičiau adaptuotis Labas

Kai žinai maždaug kas ką rašo - tampa lengviau. O tada juk paprasta - žinai su kuo kalbėti. Ir neskaitau ten kur rašo lapus - per daug. O taip pats atsirinksi kas ir kur.

Tai kiek spėju, tai ir perskaitau, bet kaip valdžia duoda kokį skubų darbelį - atsijungi … o prisijungęs jau pamiršti ką norėjau parašyti…

labai intelektuali ir originali tema.
sveikinu.

Kiek speji Cha cha tiek skaityk…Kito kelio Nezinau Cha cha

Kaip su juo susitvarkyti?
Klausimas daugiau senbuviams. Temos keičia viena labai greitai. Norisi paskaityti visas: kas apie ką rašo, apie ką diskutuoja. Nekaltas
Gal kas turite kokių gudrybių kaip tai daryti sistemingai ir nuosekliai, o gal turite sistemą kaip tvarkingai viską perskaityti, atsiminti į kurią ką parašei, arba kuri buvo aktuali???

Galima užsisakinėti bangos pranešimus, bet toks variantas man nelabai tinka, nes gali greitai "užgrūsti" pašto dėžutę, kuri ir be šių pranešimų pakankamai apkrauta (gauno daug laiškų iš konferencijos).