Telefonas su mp3 !? Patarkit.

Telefonas su mp3 !? Patarkit.

Sorry uz tema, gal jau tokiu n… taciau va nusprendziau kazka rimto isigyt, draugas turi SE P900, turi mp3 touch screen ir panasiai, liux telefonas. Ka galetumet parekomenduoti dar kad palaikytu tarkim memory stick arba MMC ar SD memory card ir grotu mp3 + navarotu kruva Šypsena ?

Hmm,na siulyciau ta pati p900,bet siaip dar gal koki 7610 arba galetum palaukt 6630 Šypsena

7610 seip maciau vitrinoi bettai kotais ispudzio jokiu nepaliko. o is atlenkiamu ner dar su mp3 pvz motorola ar dar kasnors ?

Se p800 siemens sx1 n6600 n3660 n3650 se p900

Gal yra motorolos su mp3,gal kokia motorola mpx100 turi wis del to su windowsais Cha cha

Siaip cia tik dalinai i tema… Mano nuomone mp3 reik klausyt mp3 grotuvu(flash’iniu ir dideles talpos geriau), o skambint/skaityt/rasyt/siust/narsyt telefonu(spalvotu zinoma). Zinoma cia tik mano nuomone.

Tik tawo. . . Liežuvis

filmuojantis, paveiksluojantis, dainuojantis telefonas su fakso, peidzerio, wap ir nugaros kasymo galimybem? tai prie tokio ir mashina su vietuve bei dushu nusipirk. telefonas tam kad skambinti, o ne mandravoti. skambutis girdisi ir be mp3, o muzonui klausyti yra pigesniu prietaisu.

O ir mp3 dažniausiai tik mono būna… Nors tiksliai nžn Nekaltas

is atlenkiamu lietuvos parduotuvese maciau tik moto mpx 200. per skelbimus gal dar rasi shrarp gx30. as pasirinkau siemens sx1. turi ir radija ir mmc. garso kokybe liuks. nesigailiu. zinoma, jei kaina nesikandzioja gali pirkti ir p900 Šypsenaantras variantas jei tik tereikia mp3, gali uztekti ir pvz nokia 6230. ir mazas ir dar radija turi Šypsena

nea mono o stereo

kiek žinau, 7610 tai tikrai mono Nekaltas

SX1 stereo, tik kad kamera ****ina

Čia matau niekas nepaminėjo nokia 3300 Mirkt O bereikalo. Man asmeniškai patinka jo įdomi forma ir jis turi mp3 grotuvą bei radiją. Muzonas kišamas į MMC ir telefonas turi usb jungtį. Kažkada pats turėjau tą etlefoną, bet pavogė. Tai buvo vienas iš geriausių mano telefonų Šypsena

Nokia 6260. Atlenkiamas. Mp3. Mmc and so on. Jau yra pardavime. 1500

Tai yra ir piguciu truputi pagyvene bet mp3 palaiko pvz: 5510, sl45 ir panasiai jai gaila pinigu.

Kiek cia durniu aiskina,kam tas tas mp3?! Mp3 yra zjbs dalykas! Cha cha kam pirkt be mp3,jei gali su mp3 nusipirkt?

Proto zmonem tai truksta!! Nx susinervavau tas nesamones beskaitydamas… Jei zmogus paklause koki pirkt su mp3,tai jie *bliamba* raso o kam tau tas mp3? Nu pz,jei nereiktu,tai neklaustu…

Kanda ka cia svaigstat kad pigiau viskas atrkirai nupirkit man gprs tel mp3 grotuva su radija fotika skaitmenini uz 1000lt