teisingas tarpas :)

teisingas tarpas :slight_smile:

img209.imageshack.us/img209/1221/wwqo2.jpgkaip tik kaimo keliukam Šypsena

tik atvezei, pastatei ir nejudini Cha cha

cia a6 :d bachuriukas turi nesveikai padaryta audi va saitas kuriame jis aprase viska ka jai dare forums.vwvortex.com/zerothread?id=2710951

GermanAirrideSystems V1 Air suspension

durniai

kodel?

ateini i darba ir cia visokias audi kisa is pat ryto Veee Cha cha Cha cha

tai va geriau i darba neeiti

tau i darba man miegoti Šypsena

jo ir taip sian tingisi Cha cha as mieliau miegot eiciau… Cha cha

man ir miegoti Cha chatarpas nevaziavimui,o fotografijai

koks tarpas? Šypsena

tai kad jis taip vazineja, bet air suspension tai isvis nepraktiska tik del grozio

na pas mane buvo tarpas tarp arkos ir padangos tik 2mm,bet visgi padanga lindo i arka,o cia matyt kuolas vietoje mortiko inpistas Cha cha

kaip nepraktishka,pasireguliuosi pagal aplinkybes o vaziavimas dar malonesnis nei su stock

ziema su jais negalima vazineti nes druskos greitai sueda air suspension, nieko gero del to kad nerpideda performance kaip taip nuzemini tada reikia jau adjustable control arms ir granatas rauna

ziurint kokioj klimato zonoj gyveni Šypsenao jei vartoji daugmaz kaip daily car’a tai su performancui skirta vaziuokle dantis barskint irgi neprikolas

pakaktu roll center adjuster’ius susideti ir viskas ciki.

ai jau pripratau Cha cha nebevaziuoju su savo masina i downtowna o cia siaurej tai gerai Cha cha kai buvo 17 ratai tai net negalejau pervaziuoti gulinciu mentu Cha chareikia visu 4 adjustable upper control arms cia kiek zinau tai pigiauiai 800$ :d