teisingas BMW

teisingas BMW

uz 90 ar e65 man belekaip graziau Apkabinimasryanair nemokamo bagazo ismatavimai nesikeite ir yra 55cm x 40cm x 20cm? nes snd vienas bure, kad pasidare kaip wizzair 42x32x25cm tai nx pasimeciau db Nežinau

banga.lt/lt/2club.club_file_view/961081.241-=%282454649648idomu pas sita rodo greiti ant stiklo kaip pas mane ar ne Nekaltas

Ryanair 55cm x 40cm x 20cm 10 kg

raimukas, o nx tas greitis ant stiklo tipo jei skydelis sugestu? Juokiasininjanas, tada galiu kraut toliau snapsa ir cigaretes, deku Alus

Kad tik neprikrautum Juokiasi Gerai

Questas> nu nezinau, pas mane seate yra tai ziuri vis ,kad neisilekciau per greit, patogu Šypsena

snapso nevezu, bet cigareciu 4blokus isimesiu bilietai nors atsipirks, o kiek galima ju vezt? raimukas, prabangus tada tavo seatas Gerai

4 blokus ir galima tik, alkoholio nežinau kiek Nekaltas

litra atrodo snapso galima, bet viskis man geriau sueina Apkabinimas scotish viskis kazkoks su pauksciu ant etiketes gerulis Apkabinimas

jeigu e60 graziau, tai jau teisingiausias BMW? Juokiasi na jeigu varikliai tokie patys, tai E60 matytu tik E90 gala, nes visgi E60 yra sunkus, vangus, nevikrus rubuilis Matai, teisingus BMW labai lengva atpazinti, reikia ne savo asmenine nuomone pasikliauti, o paziureti, kuris butu priekyje uzgazavus Cha cha

tik nesugalvok i rankini bagaza isidet batles, ble as kai skridau paskutini kart tai i rankini bonka imeciau, visai is galvos isgaravo ,kad negalima, tai gerai ,kad buvo laiko kazkiek, paskambinau ,kad privaziuotu paiimti, nes galvojau teks ismesti arba kazkam orouoste padovanot, o bonka ne grand cavalier buvo Cha cha

geras bemeve su dauniskais ratais Cha cha kokiu reik but debilu kad juodus ratus ant juodo auto uzmest ir dar tokio durno dizaino… Cha cha Juokiasi

roboc, as irgi taip elgiuosi Taip Juokiasi Juokiasiis leeds skridau pavasari isimeciau bonka 0.7 tai px praejo Nekaltasps. man isvis e61 daug graziau Apkabinimas

Geras E60 buna tik tuo atveju, jeigu jis yra ne su tuo katastrofisku 535d 200kw varikliu. Pasimatavom pimpalais su tokiu, sedanu viena karta, kai net neuzcipaves buvau, 130-230 kaskur, visa laika siek tiek prieke buvau, visiskas gaidys motoras, dar sanaudos kvailos, jau geriau benzas, negu tokia nesamone. (apie M57TU2D30 nekalbu, cia as konkreciai apie M57TUD30)

535d Gerai Ufff

Roboc Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tai tada e90 ****u kruva, kai yra 1er, kuris su tuo paciu motoru rodys savo placia ruda smirdancia sikna e90’tukui Cha cha JEi tu taip mastai - tu ■■■■■■. Siaip e60 imti tik 535, cia reikia pravaziuoti kad suprasti. O kad tu su savo 330d vienodai vaziavai, tai anokie cia stebuklai, as manau kad e60 530d vaziuotu taip pat kaip mano e65 740d, ir ka dabar, man parduoti savo simiora del to? Juokiasi