Tavo akys visą pasako...

Tavo akys visą pasako…

Tyla,žvilgsniai,tyla,mintys,jausmas,žodis ir veiksmas Tau,tas kuri tikėjai girdėti,pajusti …
Man patinka kai mane supranta iš akių ir nereikia smulkiai aiškinti ko noriu.Tai galioja darbe ir meilėje ir namuose ir >>>>> erdvėje

Kaip jums ?

Kur pazvelgsi -
Zybsi akys…
Akys mylimo brangaus.
Kur nuklysi -
Akys iesko
To vienintelio zmogaus…

gera kai supranta… gera kai supranti…
kartais gera, kad neklausineja, i dusia nelenda
virtualiai suprast sunkiau - akiu nematai Nekaltas
virtualiai dazniau supranti taip, kaip pats nori suprast, kokia paties skaitancio nuotaika

Bagyra čia inete,to nėra,bet yra minčių seka ir pažinymas nico

kad pagautum konkretaus nicko minciu seka, reikia gan daug inete ‘prakaboti’ Liūdnas
ar ne geriau i akis realiai pazvelgt Mirkt Drovus

Butent aš ir nekabu , man patinka >>>>>> Akys ir jų žiburėliai

p.s. kabu,kabu kai nėra akių ar >>>>> nesinori jų matyti

ar tikrai pats tai esi patyres>>>>>>erdveje?Nekaltas

čia to tikrai nepajusi mirga

Nemanau kad tai galima patirti erdveje, cia butinas realus kontaktasNekaltasNekaltas

o kas neleidzia jums to pabandyti??????Mirkt

Manau,tai kiekvienam patiktu…gaila,nevisada tai gali patirtiNekaltas

Nekaltas

Akys, akys, akys…Na, kaip buvau 15 taip ir dabar pirmiausia pastebiu akis, bet…
Na tas, kas tyli, dar nereiskia, kad negalvoja, tai lygiai taip pat akys apgaulingos, ir jas gali suprasti klaidingai…
Netikiu vien tik akim, netikiu vien tik zodziais. Kaip ten sako, zygiais o ne zodziais mes tevyne mylim. Va taip ir gyvenime. Ne isvaizda, ne zodziai pilis stato.
Bet tai tik mano nuomone.

va butent, kad jus be zodziu galima suprasti
ne tik akys jus isduoda Cha cha
na o norus reikia kitu pildyti, negi tu mirksesi ir norai …

tai labai gerai tas supratimas.Gerai ir tyla,tada jautiesi pakyletai,bet zodziu taip norisi,norisi,norisi…

Būtų gerai, kad viską galėtum iš akių išskaityti. Bet ne visada akys būna atviros. Jos kai kada ir meluoja. Kada atskirti, kai akys kalba tiesą, o kada ne?

Akys sielos veidrodis-kažkoks protingas žmogus buvo pasakes. Tai auksiniai žodžiai,tik mokėkim tą informaciją perskaityti. Sunku bendrauti su žmogumi kuris slepia savo akis. Mela pirmiausia išduoda akys ir rankos, na apie profus toje srityje nekalbu… Juokiasi
Meilėje iš akių galima daug ką išskaityti, jei šalia žmogus mylimas ir brangus. Nepernešu žvilgsnių vakare kokiame nors bare gašlių, nurenginėjančių,įžulių… Dar vieno dalyko niekaip neįkertu vyrai paaiškinkit man-kodėl daugelis taip bijo akių kontakto. Pajutus,kad esu stebima iš kokio kampo visada stengiuosi pasižiūrėti į žvilgsnio autorių įdėmiau, sugavus jo žvilgsnį dažniausiai jis nuleidžia akeles,o jei dar akį pamerki. Cha cha Na aišku ne visi…
Na šefa geriusia suprasti iš pusės žodžio ir žvilgsnio jei neniori problemų. Bent pas mus taip yra.Kanda
Taip,kad savo akių neslėpkim Labas

Teisybe,akys-sielos veidrodisTaip
Bet as ne visada ir ne visiems noriu savo siela rodytNekaltaskad mane suprastu is akiu…galbut sito pageidauciau ti is artimiausiu zmoniu.

ta prasme patiktų dirbti ir gyvent tarp kurčnebylių??neturiu nieko prieš juos, bet man vis tik atrodo, kad žodžiai , balso tembras daugiau pasako nei žvilgsnis

Akys ne tik pasako daug. Man tai pirmas akcentas tai akys - o jos tikrai nemeluoja.ŠypsenaŠypsena