Tautieciu issilavinimas.

Tautieciu issilavinimas.

LabasLabasNoriu pasiulyti diskusija apie lietuviu issilavinima.Vyrauja nuomone ,kad lietuviai gyvenantys uzsienyje daugumoje turi spec vidurini issilavinima,kaip yra is tikruju ? Gal del to , taip esam isgarseje ,neispacios geriausios puses.Busiu dekingas uz nuosirdzius komentarus.

ar keicia isilavinimas Kultura ? Siais laikais ir doktorantas gali buti reketininkas ,kysininkas pakeliu maniakas ar koloneliu snaiperis.

Tuo paciu santechnikas gali gauti Nobelio taikos premija ar tapti valstybes prezidentu. Tad jei zmogus amerikoje yra banditas tai gal ne vien del ishsilavinimo stokos.

Dauguma Lietuviu, kuriuos pazistu Niujorke, turi aukshtaji ishsilavinima. Labai daug pazistu studijuojanchiu koledzuose, keli turi Magistro laipsnius.

Jei tik labai nori, tavo pazistamu dauguma gali sudaryti ir eruditai…

Taip jau atsitinka kad tavo draugu ir pazistamu rato lygis, tame tarpe ir ishsilavinimo, turi tiesiogini saryshi su tavo pachio lygiu. Stai tau ir "dauguma mano pazistamu lietuviu uzsienyje".

Mano pazhystamu rate irgi dauguma net vidurines nebaige, bet su lietuviais retai bendrauju ir mazhai ju pazhystu todel sunku pasakyti.

P.S.

Gerai Cha cha

Atsimenu,kai dirbau Londone,ypac vyresnio amziaus moterys megdavo pasigirti.As esu su aukstuoju,mano tokia ir anokia specialybe.Man juokas imdavo,tai gerai turi geria specialybe,issilavinusios tai kodel,tualetus plauna Londone.

kai 30 busiu… turesiu visoki ishsilavinima… profkes, bakalauro, magistro…
ps… jau pusiaukelei Šypsena

Turiu pasakyti, kad USA sutikau 50/50 su aukštuoju ir su profkiniu išsilavinimu. UK santykis gal 20/80 profkinių naudai…

Buvau Anglijoj, tai kiek teko sutikt tautieciu-veik visi, be isilavinimo! Baisu Is visokiu kaimu Cha cha susirinke bile piniga mato Apakęs ir nieko jiem nereikia daugiau. Labai jie issipucia Kiaulė kazkaip tie kaimieciai kai svara koki uzkala tai ir susisneket neina, baisus virsininkai ir mandruoliai pasidaroVeee .Siaip tokia liaudis lietuviska ten susirinkus, kuriu jau nieks lietuvoj nelawkiaBlogai Blogai
o statuose irgi tipeliai tokie dziusta Veee, kurie neturi kito kelio grizt i LT, nes neturi smegenu, o neturedami smegenu ir isilavinimo LT-negali gaut darbo ir turet piniguuu Cha cha, na o statuose bent jau kapeika uzkala stogus klijuodami.Cha cha o tam auksto mokslo baigt nireik Cha cha

mano draugu rate tai chebra su magistro laipsniais, bet siaip esu sutikes tikrai visokiu. Buvo ir tokiu kur sesias klases vaiku namuose baige. (tragikomedija)
teko karta vaziuoti su mikruske namo Šypsena Taigi pataikem ant tokiu vagiu chebrikes, apie isilavinima tai nereikia kalbet … zodziu dirba vokietijoje vagimis, sedeje kaliuzei ne po karta … ir dar buvo geras viena is ju ant vokietijos-lenkijos sienos arestavo Šypsena
visokiu tu lietuviu yra, bet isgarseja tie kurie turi maziausia isilavinima … vagys ,reketininkai.

va va - tokie gaidienos ir gadina visa vaizda (vagiais dirbantys) baisu tokius sutikti. kartais varau autobane kokia trecia ar ketvirta eile ir pirmoje matau scorpionus ar asconas tamsintais galiniais stiklais ir alytaus ar siauliu numeriais Laimingas (no offense siauliams ar alytui) vaziuoja ant 90 km/h (kad maziau kuro sunaudotu) susigrude ir piktai dairosi Kanda

o siaip kiek as pazistu lietuviu tai visi magistrus eu pabaige ir manau tinkamai sali reprezentuoja…

Zinau tokiu glusu is visokiu Anyksciu misko atvaziave, kad kyla klausimas kaip jie ce atsiranda. Koks dar aukstasis Šypsena

Mano dauguma pazystamu cia, Atlantoj, su aukstuoju issilavinimu. Aisku, yra tipazhu ir su intelekto nesuzalotais veidais. As pats turiu PhD.

mano artimiausi draugai (mano amziaus) kaip ir as turi nebaigtus aukstuosius (nes dauguma tokiu studentu cia atvyke) ir tai dabar siekiam ji isigyti cia… Amerikoj… dar vienas pazistamas lietuvis turi daktaro laipsni, kuri gavo lietuvoj, o kitas turi du magistro, viena is ju gavo cia… Laimingas Taip
beje mokytis niekada nevelu. tai koks skirtumas koki laipsni turi… dar nevelu isigyti. ir ne viena… Mirkt
peace Kava

Mano aplinkos zhmones irgi dauguma nebaigtas aukshtasis, nes po 2-3 kurso pabege i USA, ash pats magistra ipusejes ishvazhiavau. Mastau gal reiktu chia pilnaverchiu masteriu patapti. Mano darbe mazhiausia ishsilavinima turintis zhmogus - BA, turim ir pora PhD.

Amerikoje jaunimas,dazniausiai su nebaigtu aukstuoju.Vyresnio amziaus zmoniu turinciu aukstaji ,mazai sutikau.Nors yra ju,nelabai daug, bet yra,daugiausiai su pedagoginiu.O siaip issilavinimas intelekto nekelia,tik suteikia ziniu…

nu nezinau ar sutinku pilnai su statementu… ‘issilavinimas’ savaime reiskia, kad ‘kyla’ intelektas Nekaltas na aisku priklauso koks ir kur issilavinimas igytas - jei statybininku rengimo centre kreves prospekte kaune, tai…Baisu

Manau taip:
sedintys siame forume - protingi zmonesGerai ir visai nesvarbu, kad ju nuomones apie skirtingus dalykus visiskai skirtingos Kietas
Pamastykit patys, juk dauguma sedinciu anglijoj, amerikoj ar dar bile kur ir ariantys statybose, dulkinantys lovas viesbuciuose, juk tie zmogeliai nelabai turi ir laiko sedet prie kompo forumuose ir rasinet, jie mato tik darba, darba, darba… Liūdnas
As zaviuosi jumis, tais, kurie studijuojat uzsienio koledzuose ir keliat lietuvos varda TaipTaipTaip zaviuosi tais, kurie gali sau leisti neplauti siknu tupiem amerikonam, o dirbti tarkim kaip kokia Siaip "accountinge" Taip Kietas
Kelkit ta lietuvelei autoriteta, taip, kad pramustumet profkiniu kultura Gerai
nes kiek teko sutikt ten (Londone) lietuviu tai BaisuBaisuBaisuBaisuBaisu—kaimaz be isilavinimo BaisuBaisuBaisu
Nors is kitos pusesNekaltas -visokiu reik Cha cha

Kas ne kas, bet UK vaizdas su lietuviais tai žiaurusŽliumbia, tik nesuprantu, ar juos visus su baržom atplukdo, nes su tokiom rožomBaisu tai jie čia tikrai oficialiai negalėjo patekti, labai jau nesužaloti intelekto veidukaiPavargęsPavargęs Pavargęs Pavargęs Pavargęs Pavargęs

na gal man pasiseke kad as tokiu nesutikau…
su kuriais as bendrauju, tai mes esam PhD studentai
Taurė uz moksla