tas prakeiktas sapnas!!!

tas prakeiktas sapnas!!!

sapnavau mirusi zmogu, kuris per laidotuves buvo pasarvotas musu namuose. sapne jis gazdino mane, o as nesavu balsu klykiau. atsibudau is to baisaus sapno, bet dabar mane apeme baime, bijau vienumos.

Pries eidama miegoti maziau TV ziurek. Sako padeda. Man mazam po siaubo filmu irgi vejai sapnuodavosiBaisu

tu neteisus…TV as apskritai mazai ziuriu.

Tai prie ko cia tas lavonas??? Zmones dazniausiai sapnuoja tai, ka mate, gal tau pasakojo kas nors apie laidotuves, mirtiNekaltas

apie pacias laidotuves, mirti tai nea. galvoju gal todel, kad vakar vyras pasakodamas kazka paminejo tik ta zmogu. keista ar ne? bet nakti atsibudus drebejau, bijojau net iki virtuves atsigert nueit.

O tai vyras kamApakęsApakęsApakęs tam kad prie sono knarktuBaisu, reikejo zadint apsikabint, ir drebet jo gleby, butu nuraminesTaip

as taj juokingesni dalyka sapnavau.susapnavau kad issiskyriau su vaikinu ir tikraj issiskyriau ta pacia diena.ir del tos priezasties kuria susapnavau.Cha cha

Aiskiarege?Nekaltas

ne tas zodis…

Cha cha

Kas laukia manes si savaitgaliApakęsApakęsApakęs
PadekŽliumbia
PleaseDrovus

hmm…vyras?..zadinau ji, bet zinai…sako, nekalbek nesamoniu ir miegok. ir kagi belieka daryt? uzsitraukt antklode ant galvos ir bandyt uzmigt.

Po anklode isvis tamsuBaisu ir dar baisiauPavargęs, vietoj taves uzdegciau sviesa ir pareiksciau, kad man baisu ir prashom nuramintiLiežuvis

buvo kaip buvo…tikiuosi man praeis ta keista baime, ir daugiau tai nepasikartos.

mirusiu nereik bijoti, jie jau nebepavojingi

nereikejo eit i laidotuwes

Ko tik zmones neprisapnuoja, ir dar juose iesko tiesos ir baisiausia, kad randa Kietas

Na Nnokiuke, man irgi buna, kad destytojai sapnuojasi (per sesija): shtai kaip ash darau: PAbundu visas ishsigandes, riebiai rusishkai nusikeikiui, jei yra iki 2 nakties, uzhsimetu chalata, pasikasau genitalijas, jei shaldytuve yra alaus- atsikemshu jy, nueinu pas kolegas (guvenu barake) papiz.delinam ir vel atgal y lova. O jei jau velu ir nieko nera, tai tik nusikeikiu, pasikasau kiaushus, nusimyzhu ir atgal y lovyte… Ignoruok tai…
Man atrodo, kad baisiai jautri esi… Drovus
Ash zhinoma storzhievis, bet ir tai duoda naudos…

Pavargęs Matei mirusiu gyvuneliu kapines? Baisu Neatsimenu, kiek man tada buvo, bet visa nakty mamos gleby praleidau… Apakęs

Siap sako, kad jei sapnuoji mirusi, oras keisis Šypsena