Tas pats


Tas pats

Arklys Cha cha

zjb bet visi kazkur ismire…

I gamta vazineji? Cha cha

Kal kas netyčia (arba tyčia) šiom dienom į Latviją važiavot? Domina, kaip keliai - valyti, barstyti, sausi? Kad lieva danga, žinau pats Cha cha

Lieva danga Latvijoj

Aš vilnietis neraliuotas man patinka greitos šluotos, aplink laksto bmw’istai ir nachalai tie golf’istai. Mano tačka murzina bet ant drago ji pirma. Štai artėja BMW, blizga lyg arši kalė. Ir sustojus prie tramvajo gaunu gestą iš nachalo. Jis pasako man – gaydys tipo mane padarys. Vaitaitai seniai darytas atsakau jam – labas rytas. Štai sekundė štai kita, mes jau lekiame greta. Startas, gazas…antras bėgis, ar tai aš esu bejėgis? Vėjas pučia ratai slysta, BMW jo PADARYTA. Cha cha

androids Juokiasi Juokiasi

Cha cha Cha cha Cha cha

banga.balsas.lt/lt/2user.show/627565-=%283831116731netyčia užklydau, pažiūrėkit dienoraštį ir ant kiek reikia neturėt ką veikt, kad savo laiką taip švaistyti Nekaltas reikia jam autobanginius rekomenduoti, dar ne tokių eilių parašys Cha cha

kaip reik neturet ka veikt, kad kalidziot po dienorascius Cha cha

tai cia daugmash kyborgas banginiuose Gerai

bandau prisimint kaip jį radau, kažkurioj temoj kapojosi su dalyviu į paprastą klausimą romanų prirašęs, tai ir sugalvojau pračekint kas per jurgis Cha chapvz: banga.balsas.lt/lt/2content.content_view_diary_other/24110 82.62 7565-=%28623464929

gal jam studentų paieškot, rašant darbus bent naudos kažkokios būtų Cha cha

eina nx, uzpisau scroolinta viena jo posta per telefona Cha cha

mazolio nepritrynej?

Cha cha

“Dallas buyers club” vertas mano brangaus laiko filmas?

data3.whicdn.com/images/38185663/large.gif

spalva Geraisuchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-750i-himmelpforten/188805848. html