Tarptautine BONSAI paroda

Tarptautine BONSAI paroda

Siandien buvom bonsu parodoj, na tai yspudi tikrai paliko Gerai
zodziais nupasakot tikrai neiseis, siulau ir jums apsilankyt Taip

Kas buvot parodoj, kokios nuotaikos?

Nebuvau. Niekaip neisejo. O fotografuot leido?

Per teliką neseniai rodė,per žinias,Alytuj vyko.

Dar nevelu apsilankyti dar ir rytoj paroda vyks.
Fotografuot leido Taip

o tai gerai kad dar ir rytoj bus…Drovusreiks nueit…
as jau maniau kad nespejau…Girtas
visai is galvos isgaravo…Nekaltas

Kelis kadrus ir as padariau, gal kada ydesiu i dienorasti, bet reikes rast laiko nuskanuot nuotraukas, nes pas mane veidrodinis fotikas - ne skaitmeninis.
Nors kita vertus, nuotrauku galima ir cia pasiziuret http://www.bonsai.lt
Visai neblogas puslapiukas.

Be abejo. Bet megejisku is parodos neatstos niekas.

Paroda tikrai verta demesio.As vakar ir siandien buvau.Vakar mazai maciau,nes organizavau gelininku forumo dalyviu susitikima.Siandien jau galejau neskubedama viska apziureti,stebeti darba.Padariau kelias del saves foto-megejiskas,prisiminimui.

Kaip susitikimas sekesi? Gaila, kad nepavyko nuvykt. O ir ispudziu negaliu paskaityt, nes kazko problemos su tuo forumu Nustebęs

Sauni paroda. Siandien apsilankiau tai labai patiko GeraiMirktLabas

Teko ir man apsilankyti. Įspūdingi medeliai buvo.Gerai Svarbu, kad tai sugeba padaryti žmonės mėgėjiškai besidomintys šia veikla. Neatsisakyčiau išmokti tokio amato ir aš. Šypsena
Ko pasigedau parodoje - tai nurodytų medelių ar jų formavimo amžiaus bei daugumoje atvejų nenurodytų medžių pavadinimų lietuvių kalba.

Buvau ir as parodoj. Nuotrauku prisidariau kruva. labai patiko. medeliu tikrai buvo ispudingu, ypac azalijos patiko. dar ispudi paliko meistru pasirodymas. Buvau apakus ka jie ten isdarinejo is tu medeliu

Nuotraukas gal gali parodyt?

Lausim is Jonazoles foto, imesk i dienorasti Mirkt
Paziures tie, kas nebuvo parodoj.

idejau kelias nuotraukytes i dienorasti
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar
y_other/391134.5187-=(154939710

Rytoj pasistengsiu idet nuotraukas is parodos.

O idomu ar daug jusu buvusiu bonsai parodoje, uzsigeidet auginti bonsai medeli savo namuose?
Nekaltas

As auginu. Pasimeginimui. Gal patiks. Bet siaip mano aistra - kaktusai bei sukulentai.

as toki mielai auginciau, bet jis tikriausiai nemazai kainuoja pirmiausiaNekaltas