Tarnybinis romanas

Tarnybinis romanas

As tai vadovaujuosi principu GDE ZYVIOS - TAM NEJEBIOS. Nereikia, kad tavo antra puse zinotu kada baigiasi darbas ir ka tu ten veiki. Cha cha

Pridursiu dar viena nepamineta tarnybiniu romanu aspekta - apkalbos. Sito tai jau niekaip neisvengsi. Gerai jei kolektyvas liberalus, o jei ne? Ir jei dar kam nors pavydas ima bamba grauzti, tada darbine atmosfera pasikeicia anaiptol ne i teigiama puse. Jei kas galvoja kad sugebes nuslepti tarnybini romana, tegul prisimena priezodi kad "is sono visada geriau matosi".
"Tarnybinis romanas", kaip ir visi "romanai", man asocijuojasi su daugiau ar maziau trumpalaikiais santykiais. Man atrodo, del to neverta uzkurti apkalbu lauza. Bet jei ateityje kas nors "svieciasi", ir abu nera pavaldus vienas kitam pareigu prasme, tada gal kas nors ir iseis.

Verute> - kategoriskai nesutinku. Flirtas - valdomas dalykas. Meile - nevaldomas dalykas. Meile gali prasideti ir be flirto.

alyvut, neapsigauk, daba madinga susimetus gyventi.

Kas yra tarnybinis romanas? Paprasta intrigėlė, galimybė padaryti karjerą ar tikra meilė?
Pagal statistiką, trečdalis visų sutuoktinių porų susipažino būtent darbe.

Cia ie Delfio vieno straipsnio. Gal turite pavyzdziu ar siaip idomiu minciu?

as asmeniskai pries tarnybinius romanus…tarkim savo virsininka vadinu tik Jus, nors musu bendravime jokio oficialumo, net pora kartu sake vadinti ji tu, bet as neee, virsininkas yra virsininkas ir sventa…o musu kontoroj viena susimete su tokiu du kartus issiskyrusiu, ai isvis sukta mergiote, tai kaip mat buvo paaukstinta, tik nepikta del to, kad mergina smegeneliu is tiesu turi ir susitvarko su savo darbu…dar yra pora poru, alia balandeliu, ka as zinau, viskas pas juos "labai slaptai", tik visi zinoCha cha

74…75… (tokia daina yra…, kuri skamba shiuo metu visu garsu)
ikliuvau i beda - isimylejau bendradarbi… o jis vedes… o ar jis irgi turi ta pacia beda - nezinau… tiesiog apie tai nesnekejom… nors kazkas tarp musu yra - 100% tik kas? kazkaip ne vienas nesiimam iniciatyvos. Nors sirdis atrodo tuoj ishoks…

Liaudies išmintis byloja:“kur dirbi i gyveni-ni,ni,ni”…Mirkt

As irgi nepritariu Emmi del jausmu nesuvaldymo. Mano buves virsininkas buvo tooks vyras – visada juo zavejausi, ir dabar dar zaviuosi, jau kartu nebedirbdama, bet neleidau sau perzengti tos nematomos ribos – taigi, kiekvienas gali valdyti jausmus ir nukreipti juos kita linkme. Sutinku, kai tarnybinis romanas tarp dvieju kolegu, vienodo rango, nevedusiu – nieko cia blogo, tik blogai, kai pasaka baigiasi ne vedybiniu gyvenimu. Bet turiu pasakyti is savo patirties – isgyvenama.

Bravo, Lyga,
galiu pasakyti iš spalvingos savo darboviečių patirties - bendradarbiai niekada nereaguos palankiai į bet kokį viršininko(-ės)-pavaldinės(-io) tandemą, ir dažnai (nors ir negaliu teigti, kad visada) tai yra pagrįsta. Matai, aplinkiniams staiga tampa neaiškūs kriterijai, pagal kuriuos vienas darbuotojas yra vertinamas lyginant su kitais, ir tai blogai atsiliepia nuotaikai kolektyve, todėl užsienyje firmos turi išreikštas taisykles, draudžiančias tokią praktiką. Aišku, tos firmos turi ir kitą motyvą - jeigu santykiai išyra ir "nuskriausta" mergina kreipiasi į teismą dėl seksualinio priekabiavimo, bus labai sunku įrodyti, kad tokio nebuvo, ir kaltininku tampa ne tik viršininkas, bet ir visa firma.

Viena toki neva tarnybini romana, nors romanu ji per skambu pavadinti, prisimenu nelabai maloniai. Niekuo ten baisiai nesibaige, kitiems nelabai kas ir rupejo, bet as, jauna kvaila mergiote, pradejau ilgainiui vis tiek kazkokias viltis puoselet, o jis - vedes ir pan. ir t.t. Visa laime, kad neisimylejau Aš nekaltas O paskui buvo labai slykstu suzinot, kad kol jis su manim tralivali, jo zmona, pasirodo, laukesi antro kudikio. Blin, fu Piktas Blogai Nors ir nezinojau to fakto, vis tiek jauciausi klaikiai prikiaulinusi.

Bet yra ir vienas keistokas niuansas - su tuo zmogeliu po visos istorijos likom geri draugai. As pamilau savo Vyrai ir mes visi dar esam daug grazaus laiko kartu praleide, o ir dabar susitike visai dziaugiames.

Taigi tas momentas praeity buvo pobjauris, bet tai, kas liko - visai neblogai Aš nekaltas Aš nekaltas

nu baikit pasikelsiu Cha cha

fainai atrodai mergina Laimingas

mergina ir automobilis Gerai

baisus baisus Šypsena

Tai kad nelabai baisus saugojantis pilietis, buna baisesniu Nekaltas

Bučkis Gėlė Drovus

Atsargiai su ******* vaizdelio vertinimais Cha cha Ją saugo šis agresyvus Baisu pilietis kairėje foto pusėje: [banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/241.9929.251… -=(834666413](http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/241.9929.251…-=(834666413)

Karvei lengviausia Šypsena

a kam daba lengva…