Tarnybinis romanas. Kas tai?

ai va, dar norejau pasakyti, kad ash y sawo profesine veikla ziuriu labai rimtai ir ne uzh ka neleischiau kazhkokiems fiti-miti sugadinti mano reputacijos ar mano planu. Nebent darbe is kur nors atsirastu mano gyvenimo vyras, pries kuri nublanktu visas mano gyvenimo darbas ŠypsenaŠypsenaŠypsena kas yra nerealu, beje : PPP

:MaMkarjeriste:

Dazniausiai per tuos tarnybinius romanus nukencia darbas. Vienas is romano dalyviu anksciau ar veliau bus ismestas. Pvz.:romanas tarp vedusio shefo ir sekretores. Zinoma, kad viskam isaiskejus, sekretorę atleis is darbo. Nors visokiu atveju buna. Galima ir antraja puse tokiu budu susirasti. Pvz.: seimo pirmininko zmona-irgi tarnybinio romano rezultatas. Bet, kaip bebutu, ankstesniam darbe ji nebedirba.

Tarnybinis romanas ???Tai cia kaip naturalus dalykas.Jei bus kokia geresne moteris darbe ,tai bet koks vyras nueis ,paskui …
nors ir labai myletu savo zmona…

Tarnybinis romanas ???Tai cia kaip naturalus dalykas.Jei bus kokia geresne moteris darbe ,tai bet koks vyras nueis ,paskui …
nors ir labai myletu savo zmona…
Arba tai vyksta del pinigu

:RRRRR: jau kaip as netoleruoju tokiu dalyku… gyvenime is tikruju labai grieztai laikausi keleto principu, vienas is ju yra objektyvumas darbe. Vienintelis dalykas, kuris turetu rupeti shefui, yra darbo rezultatai. Pagal tai ir turetu buti vertinami darbuotojai. Po darbo - darykit ka norit, jei zmogus patinka, jei nepatinka - nieks neliepia su juo bendrauti laisvu laiku, bet darbe objektyvumas yra butinas. Negaliu pakesti visokiu simpatiju-antipatiju-giminiu-intrigu sistemos.

O del tu sekretoriu, kurios iskyla tik per savo vyrus - buvusius shefus, tai galiu pasakyti tik tiek, kad protingas zhmogus gali pasiekti savo ir kitais budais, o lievakas (lievake siuo atveju) vis tiek lieka kuo buves normaliu zmoniu akyse. Laimes cia nedaug. Is tikruju as labai kategoriska siuo atzvilgiu. Tai va Šypsena

nana, Inga, nana, kazkaip nepastebejau as tokiu bajeriu. Visko, aisku, buna, bet ne visi gi vyrai kiaules. Kai kuriuos is ju gimines as netgi labai gerbiu :wink:Šypsena

4 MaM

Visos vyru gimines var2 dekojame uz ackiriems jos nariams parodyta palanqma :wink: Gėlės

ajejai ajejai… kokios mumi buci ambicingos… cipa diedas neturi žiūrėti į bobą kaip į bobą, o kaip į "ono" (rus.) - belytė esybė - netgi skambėci šytas reikals paganai… aš tai, šytą, prieš "emin…", "emani…" nu ble šytą "emancipacyjų" bo vtedy bobos nežynoci kas darosi, a kiedy šefas ar šiaip koks dziedokas pasako, kad boba atrodo zjb - vtedy jinai sako ko tu čia priekabojiesi ant many kiaule tu (asmeninis opytas iš štatų ir V.Europos), a dar geriau, kada ji jį ant teismas temci ir į kaliugą sažalina - aš tai k… negaliu bl… na… niervai nelaiko…

Pls bobos mūsų mielos "nesieman…uokit" ant Lietuvos bot dabar jumi esat labai cool and stuff, a kiedy jumi patapci emanc…tos (ble - stringa) vtedy busit bardzo nuobodžios ir neinteriesnos, i voobšče žytūcha vtedy ant Litvos bus gavno… ir mumi diedam bus voobšče chana…

PLEASE

Tarnybinis romanas. Ar pakelia darbo našumą, ar smukdo??

…ponja Ostapienia, prašom nia klausineti , o pabandyti natoorojia, idant galetumetia insitikinti, kaz tian kyla, o kas gi chi chi chi…smunka, tsakant

Nenori patirtimi pasidalinti?

ponja Ostapienia, kad ash shioj srity viiisishkaj niapatyrias. Visai.

Estiloza, dėkui ir už patarimą.

Poniai Ostapienei.
Zhinai, Ostapien, gera tema ivarei.
Jei kalbi apie darba organizacijoje su daug Moterys ir Vyrai, tai man asmenishkai tokia lyg tai lengvo flirto atmosfera l.patinka.
Kazkaip Moterys labiau moterys, o ir
Vyrai ne tokie apsmuke ir niurus kovotojai atrodo. Dar jeigu tai padailinta sveiku jumoru, tai visai cool.
Va jeigu kalbi tarnybini romana, kaip full scale reikalus, tai chia jau nesamone bus sooner arba later asmenineje arba darbo plotmeje. Kazka tai litovcu tautosaka apie vilka, apie gretima kaima lygtai ir sako, ir tai tiesa.

aš jumi galiu *** ciek patarci

mano asmeninis opytas, kai sako, ne jumi kokis tai sobačis reikalas, bo nipradziesim visiem litvinams pasakoci kas pas mumi ant Nemenčyni darosi

ale tarnybinės ****stvos yr bardzo interesnas ir kavarnas reikalas, i bardzo pavojingas visokiem durikams, cipo workaholikams. Ibo jis ar ji susimeta su koki tai boba ar dziedu, ir pradeda krucilint visokius dzielus v prace (darbe).

kas tada prasidzeda - pirmiausia prasideda visokios pliotkos (cipa, pletkai), bo visokios bobos (o kartais dar i kokis susibobinęs diedas) pradeda mosikuoci savo liežuvis nalievo i napravo, ir tada kacilina bočku ant tu dvieju duriku, kurie tomis ****stvomis uzsiimci… tada tie du v bolšinstvie pradeda diorgintis ir visas bobas siuncinėti (džn. ir vsluch) na cie že samyje 3 būkvy

a voobšče tai služebnas ****stva man kažetsa kad bardzo atima daug laikas, bo jeigu dar kuris nors iš tų mudakėlių įsimylėci iki ausų, to vtedy nichrena nepracuje a cik dumajet, kak tut šibko nupjauci pas savo boba ar dziedas, koki ten jai škurliuką nupirkci, kaip pasakyci kad neįžeisci ir t.d ir t.p. Vot. a jeigu tos ****stvos yra tik ****stvos (cipa tik pasičikina i vsio) tada problemų kolektyvui mažiau bo tiem dviem visa tai veikia kaip papildoma narkota (=adrenalinas) a laikas atima mažiau, bo apie škurliukus galvoci ninado

cikiuosi kad padejau