Tarnybinis romanas. Kas tai?

Tarnybinis romanas. Kas tai?

2 ExPar

  1. Kodel laikinai, gal tie jausmai isliks ir po atostogu ar perejus kitur dirbti ot
  2. Ir nemanau kad romanas ar filtras gali buti be jausmu , bent simpatizuoti turi 1 kitam.
    Ir namanau kad kvailiukai gal tu pati nesi su tuo susidurusi, ar kas nors su tavim ne taip jei tau nepatinka koks kolega, o jei jis tau patinka ir tu jam patinki tai nejau nefiltruosit kai nueisit kavos atsigerti ar pietukus susveist, na o simpatija gali peraugtio i ka tik nori: draugyste, meile, sex&*039;a ir tt
    Manyciau taip

Kvailiukai Jūs čia visi!!! Kas gi čia per temos: tarnybinis romanas? Skamba kaip ir "atostogų romanas"… Kažkaip labai jau laikinai tai skamba: arba kol kažkur dirbsi, arba kol atostogausi. Vadinasi, peršasi išvada, kad tie romanai yra laikini, sukelti vienos arba abiejų pusių tam tikram tikslui pasiekti! O romanas dėl tikslo nedasiekia net paprasto flirto lygio! Gaunasi lyg ir kaip dirbtinė meilė, dėmesys iš išskaičiavimo. Iš vis apie jausmus kaip ir čia net negalima kalbėti, nes jausmai arba jie yra, arba jų nėra! Ir tai visiškai nepriklauso nei nuo tarnybos, nei nuo atostogų!

4 ostapiene
tikrai, kas yra tas dzentelmeniskumas? gal as neteisingai suprantu ta dzentelmeniskuma. nes jei vakare pabunu dzentelmenu tai kita diena jauciuosi idiotu.

Zinoma pakelia ir ne tik darbo nasuma Šypsena

Jau kaip "nevirškinu" aš tokių visokių Ingų su visokiom tokiom kategoriškom nuomonėm ir visokiais tokiais super - duper tvirtais stereotipais.

2 radiosou

Nu tu cze pavarey… Ale acimenu 1936 metais tai nebuvo tu visu eman…ciju (ir man strynga $%%$) Ale tai koke nuobodybe butu darbe, jei visi ir visos bijotu kaip welney kryzhews qlturingo ir elegantiszko flirto? Pabrezhiu - qlturingo ir elegantiszko…

kulturingas ir elegantishkas flirtas… eh… net rankos suvirpejo… Šypsena jei tas flirtas butu tik toks, as tik tyleciau su palaiminga shypsena (vos neparasheu "dantyse"Šypsena), skaitydama shia tema. BET… realybe kiek kitokia. Geriau jokio flirto, jei jis nera tasai auksciau minetasis…

Skirtinguose darbuose skirtingi darbo santykiai. Mano darbe tokie reishkiniai nelabai toleruotini, nebent jau labai kulturingi ir labai elegantishki… Eh… :svajingaivartauakis: Gėlės

Savo kolegas aš labai gerbiu. Jie tikri DŽENTELMENAI. Juk ne visi vyrai kiaulės (atsiprašau, jei ką įžeidžiau)!

For Ostapiene> O kuo tai pasireiskia?

Reiks įsigilinti į jūsų patarimus, nes dirbu firmoje viena tarp vyrų (išskyrus valytoją). Šypsena
DĖKUI. Alus

nu ježeli šitaip, tai vazmnožno turi problema

Tarnybinis romanas -NE, NE ir dar karat NE. Flirtas TAIP TAIP ir dar karta TAIP. Po Jack Daniels galiu tik palinkseti galva. Gerai

…che che…Algeria, jumi tokia stipri motera, juk taip sunku ta riba jeusti…a ?***šnosparnis

Hej, Ostapien,
o ka - valytoja kabinejasi ?:wink:

4 Estiloza: Jausti nesunku, sunku neperzengti…

JackDaniels, juk valytoja irgi gali turėti tarnybinį romaną tarp Moterys ir Vyrai Cha cha

:s :s :s aš jumi chibryci *** ciek nisuprasci, nu nirubaju ja - kas tada yr tas služebnas romanas. Jumi kalbieci apie kokis tai flirtas. Pas mumi Nimenčyni tai voobšče mažai kas žinoci kas tas yr tas frirtas. Ale kaip aš visas tas vieščius suprasci - tai slubžebna ****stva ir yra služebna ****stva.

Bo aš tokis reikalas kaip služebnas flirtas tai ežednievna dzielaju ale savy ant služebnas reikalas nepripaišau… Kaip aš suprasci šytas služebnas reiklalas tai jau šyčia su razgovorais vsiakais, cipo, "kokis avo gražus kojinis ar rankinukas ;-)", arba "tavo pričesonas - z…j…b… :p" - tai čia ni služebnas romanas, aš skaitau. Kai yr služebnas romanas tai jau ir su čerdakėliu jau kažkas darasi - cipa, pradzieci stradalinci, negali valgyci, miegoci, susikaupci, prie kompas ar mašynas baranka, vo…

ahaaha, jajaja Šypsena

ash irgi pritariu JackDanielsui, nors kai geriau pagalvoji, tai ir visu tu flirtu man nifiga nereikia, geriau sheip draugiski santykiai su kolegom be visokiu ten "koks tavo grazhus kojinis", bo man viso to ir po darbo uzhtianka, o darbe tai tik blashko bereikalingai. Gerai, kai dirbi su chiotku zhmogum, gerai jei jis dar ir tampa tavo draugu (bendraja prasme), bet visokie ten romanai ir pan. - nesamone. geriau jau tas zmogus man pades, jei kokia problema, o ne akim lydes praeinant ir metysis "grazhiais rankinukais". Beje, ko is tikruju negaliu pakesti, tai visokiu lievu komplimentu, tipo vos ne kad "oi, kokios kojos" ar pan., bo tada jauciu kazkokia tipo knepagarba ar ka tai. As noriu, kad darbe vertintu TIK mano profesinius sugebejimus ir asmenines budo savybes. Gal as tiesiog kitaip isaukleta, bet taip jau yra.

tfu, blyn, vel pamirshau ta varda pasikeisti Šypsena MaM