Taip ar ne?

Taip ar ne?

Kai skyryboms dar nera pasakytas grieztas TAIP arba NE, gali iskilti toks kvailas klausimas, kaip skyrybu pliusai ir minusai Cha cha
Zinau, kad cia daug Jusu stovejusiu ar dabar stovinciu ties ta riba Mirkt Ar pasigavot laimes paukste tie, kurie zenget ta zingsni? O gal dviems protingiems ( Cha cha ) zmonems dar verta zygiuot nelengvu seimyniniu keliu ir mokytis sugyventi, o ne mestis i nezinia? Ypac, kai yra vaikai ir… Na, greiciausiai dar kas nors. Juk visada yra ir dar kas nors po daugelio kartu nugyventu metu.
Beje, kokiais tampa issiskyre zmones? Piktais? Liudnais? Perdetai linksmais? Istreniruotais? Nepatikliais?

Tampa nepatikliais.

vėl bandančiais surasti savo laimę, tik atsargiau.

Kol kas nepadedat Liūdna
Ar yra kur nors kitur ta LAIME? O gal ji cia, tik as (mes) jos nematom?
Ar isejus kitur ji atsiranda? Ar tiesiog pasikeicia poziuris i tuos pacius dalykus? Ar taip ir neatsiranda?

Laimė yra mumyse.Tik ieškot jos reikia mokėt.
Arba prieš tuokiantis atidžiau pasižiūrėt.Neįtikins manęs nė už ką tas posakis, kad po vedybų buvęs ėriukas pavirsta gyvate arba tigru.
O kuo tau padėt? Paverkt kartu ar pabart?
šiaip aš visąlaik sakau" devynis kartus atmatuok ir tik tada KIRPK".Nereikia skubėti skirtis ar svaidytis žodžiais tokiais kaip "skirkimės".Jei jau žengtas žingsnis ir atšoktos vestuvės, reiškia to buvo norėta.Negi gali viskas pasikeisti iš pagrindų?

[quote]kovė rašė:
šiaip aš visąlaik sakau" devynis kartus atmatuok ir tik tada KIRPK".
[/quote]

principai geri. Deja, būna taip:
Matuojama 9 kartus, mikrometru.
Atžymima kreida.
Kertama kirviu.
Taip

Padaryta ir tiu tiu Šypsena Simtas metu jau nuo to praejo, atgal nebesugrisi.
Noriu bent ateitim kuo tinkamiau pasirupint.
Kurgi tie issiskyrusieji - laimingieji ar nuskriaustieji ?
Negi kryzkelej sustojus telieka viena iseitis ? Juk gyvenam ir mokomes. Gaila atiduoti savo mokymo vaisius kitai Cha cha

Labai jau cia neapibrezti apmastymai. Gal galima konkreciau? Aš nekaltas

Na tai tuo atveju patarėja iš manęs prasta.nesiskyriau ir tikiuosi neteks skirtis.

o išsiskyrusiam manyčiau lengviau vertinti sutiktus žmones- galima lengviau įsivaizduoti savo gyvenimo partneriais ir gyvenimą su jais

Yra gers posakis kad ant svetimo … i roju nenujosi. taip ir cia niekas tau negali patarti.
Tik tau reik apsispresti ka daryt ir nuo tai tau likimas atmatuos.Gero ar blogo.
O seip uzuojauta tau.Nepavydziu. Sekmes ir laikykis.

Dekui uz situos zodzius Gėlės
Kaip tik panasiu man ir reikia Šypsena

Meilė maloninga meilė neišpuiksta ji nesididžiuoja meilė švetas dalikas Širdis

Apie kokias skirybas šnekat nėra ko ženitis anksčiau laiko reikia pagalvoti pirma dabar apsiženiję pipliai o paskui sėdi ant tėvų sprandelio/ Žmonės pagalvokit reikia pirma ant kojų atsistot ,

Hmmm Aš nekaltas
Gaila, kad man ne 16-ka Cha cha

Pupelka. cia gi citata is Biblijos Mirkt

Siandien nesu nusiteikusi aklai pasitiketi netgi zodziais is Biblijos Baisu

nezinau, kokiais tampama po skyrybu, nes viskas yra individualu…kaip ir tavo atvejis… kurio mes detaliu nezinom… bet skubeti nepatartinaNe, nebent gresia pavojus tau ar tavo vaikams…

Kiekvienas priartejes prie skyrybu slenkscio turi savo problemu del ko tai vyksta. Aisku gaila, kai lieka vaikai be vieno is tevu, taciau pazvelgus is kitos puses - ar verta pasmerkti save visam gyvenimui tik del vaiku su zmogumi, su kuriuo gyvenimas tau tampa nebeimanomas. Aš nekaltas

Pritariu!Graži