Taigi.. Kiek Ilgiausiai Valandu Miegojote..

Taigi… Kiek Ilgiausiai Valandu Miegojote…???Laimingas

tei watCha cha
Niuz… Miegaliai… Dabar Prisipazinam Man Greitai… Kiek Ilgiausiai Valandu Miegojote ??

EIIII EIIII!!! Tik Neskaiciuokim… Tu Laiku, Kai Buwo Mazuuuciai KudikeliaiLaimingas

[quote] pasinaudojusi paieska neradau panasios temos…NekaltasCha cha, jai kaCha cha
[/quote]

Tei Vat Laimingas busiu Pirma, Kuri Ir Atsakys I Si Klausima… As Ismiegojau Daugiausiai 16hŠypsena)

P.S. Tada Nebuvau GirtaLaimingas

Niu kai grizti is kokiu kempingu…
Tai miegu ilgai kaip mazas vaikas… Nekaltas
O siaip uztenka man astuoniu valandu…
Kad pabudes buciau zvalus… Nekaltas

Ar tu tuo tikra? Juokiasi o seip as taj buwau ilgiausiai gaaaaaaaaal… 12 valandu Taip

Niuz… Kiek Pamenu… Tai Vakar Negeriau…
Juokiasi
Nuejau Miegot Apie Sesta… Ir Atsibudau Siandien Apie 10Laimingas

sesta? Cha cha matyt gerei nuo ryto (joke)… o seip, ko taip anksti ejai liulia? juk rode fainu filmu tiek Apakęs

TAi Matai… Uzejo Tooookkkkssss Miegaz… Kad Net Jau Ir Filmai Nebebuvo Galvoje…Tik MIEGAZZZ…TAi Priguliau… 15Min… ir Vsio…Kristukez… Jau Nebera…Laimingas

apie 12 valandu …

dauuuuuuuuuugggg valandu miegojau, nu kazkur kiek prisimenu tai apie 20. bet cia netiksliai. ma atrodo kad daugiau, bet bijau sumeluotyi tai rasau maziau Pavargęs

niuz 16 valandzikiuŠypsena is po stovyklos kai 5 naktys buvo be miego gryzes tiek ismiegojauCha chaŠypsena

Po dainu sventes tai miegojau na apie 15-16 valandu drasiai Taip

net nezn… manau gal koki 13-14h val

17h…bet buvau girtut girtutele…Šypsena

as taj kazkur 12-14 valanduŠypsena

Ilgiausiai miegojau 22 valandas.Tada buvau labai pavarges!!

Taigi… Rasiau… Kad Neskaiciuokim ,Kai Buwome GirtiNekaltasCha cha

Ilgiausiai miegojau 22 valandas.Tada buvau labai pavarges!!

Ta Jau RaseiMirkt

net neskaiciavau… bet miegojau kazkur kazkada iki 13 val… Tik nezinau, kada uzmigau Šypsena