Taigi. Kaip jums Lietuviu vairavimo kultura?

Taigi. Kaip jums Lietuviu vairavimo kultura?

Man atvirai pasakius shiurpu vazhinetis Kauno gatvemis. Pvz. yra 3 eiles, ir kazhkodel 2 ish ju tushchios - prie shviesoforu dazhniausiai visi grudasi 1 paskui kita, vakar vazhiuojant Mickevichiaus gatve, (nu kauniechiai zhino - i pavakare dideli kamshchiai ten) stoviu eileje kai prie pat laisves alejos atlekia ir bando lyst priesh nosi. Nekenchiu. Prie shviesoforu irgi miega - uzhsidega zhalia, tik tada pagalvoja kad laikas jungti begi ir vazhiuoti. Apie marshrutkes tyliu - naglumo virshune, stoja kur nori, lenda kur nori. Greitis irgi - visi mieste priprato vazhiuoti 30km/h, kur galima tikrai saugiai ir greitai pravazhiuoti kad ir 60km/h. Kiek pastebejau peschiuosius irgi "megsta" - teko stabtelet priesh pereja tai uzh manes vazhiaves dar ish toli pradejo lenkti ir pravazhiavo zhmogui priesh pat nosi.
Na dar kartais koks zhmogelis ima ir apsizhergia dvi eiles ( Gal jam atrodo kad tie brukshneliai zhymi kur turi buti mashinos vidurys?Šypsena )
Na bet chia asmenine mano nuomone.
achiu kad ishklautet, butu malonu jei ir jus pasidalintumete savo mintimis.

( pavargau kalbeti… Alus )

gyvenime turiu paskelbęs tik keletą priesaikų. viena jų - pagauti ir suniokoti trydos spalvos oksanos šiaulių numeriais tarpinę. šeštadienį ji supyko ant mano šiek tiek geriau nuo šviesoforo trūktelėjusios mašinikės ir nusprendė ozo gatvėj man pakišti savo subinę. sustabdyti spėjau. tik eilinį kartą atsiminiau, kad bet kokiame įvykyje būtinai turi dalyvauti ascona Piktas

Ypac kai sniegas nutirpo pasipyle nevykeliai i gatves, visokie pensininkai ir moteriskes. Reikia palaukti, kol privalomas CA draudimas isigalios, tada bus galima uzsidirbineti, koki lauza nusipirkusŠypsenaŠypsenaŠypsena

Del pajudejimo uzsidegus zaliam sviesoforo signalui. Argi vazinejimas gatvemis yra lenktynes, kad laukt zalio kaip starto signalo ir lekti kas pirmas. Buna ir man, kad praziopsau zalia ir labai nepakenciu tokiu karstakosiu, kuriu pradelsus 1-2 sekundes jau pypsina. Tada visada vietoj to, kad vaziuociau minu ant stabdziu. Tiesa pats stengiuos niekad nepypsint jei kazkas prieky pradelsia pajudet prie zalio (nebent tas dalsimas virsta laukimu).
Del marsrutiniu taksi pritariu- ju vazinejimas tragiskas. Nors teisybes delei galiu pasakyti, kad pasitaiko ir tvarkingai vaziuojanciu, uzleidzianciu ir pan.
Nervina, kai vaziuoja 40 km/h greiciu ir dar viduriu gatves taip, kad neapvaziuosi nei per desine, nei per kaire.
Bet labiausiai uzknisa vairuotojai numetinejantys masinas aisktelese bile kaip.

kultura be zodziuCha cha o atsilus orams kai isvaziuoja sodininkai tai isvis sakesCha cha ir siaipm atsilus orams toks jausmas kad dauguma gauna sules smugi vazineja is vis be taisykliu o apie kultura tai visai tikriausiai negirdejoŠypsenaCha chaŠypsena

Kiekvienam skirtingai, bet as, dar jaunas budamas, nesu atsilakstes ir geriausia proga tai padaryti yra ankstyvi savaitgalio rytai. Kad esu neprotingai rizikaves, mane galetu apkaltinti gal tik kokie 2 vairuotojai, bet tik del to, kad apkaltinti, nes nieko neivyko. Bet - lakstau labai retai. O nuo sviesoforo, velniui uodegoj krebzdant, daugiau angliu duodu visada, - yra kas nors pasonej ar ne. Gaila tik, kad tai kai kurie supranta kaip issuki. Ir po to bando "atkersyti". Nesu sportininkas ir neturiu dragams paruosto automobilio, bet kuriam is musu kartais neatsitinka Aš nekaltas ?

dzeris rašė:

Del pajudejimo uzsidegus zaliam sviesoforo signalui. Argi vazinejimas gatvemis yra lenktynes, kad laukt zalio kaip starto signalo ir lekti kas pirmas. Buna ir man, kad praziopsau zalia ir labai nepakenciu tokiu karstakosiu, kuriu pradelsus 1-2 sekundes jau pypsina. Tada visada vietoj to, kad vaziuociau minu ant stabdziu. Tiesa pats stengiuos niekad nepypsint jei kazkas prieky pradelsia pajudet prie zalio (nebent tas dalsimas virsta laukimu).
Del marsrutiniu taksi pritariu- ju vazinejimas tragiskas. Nors teisybes delei galiu pasakyti, kad pasitaiko ir tvarkingai vaziuojanciu, uzleidzianciu ir pan.
Nervina, kai vaziuoja 40 km/h greiciu ir dar viduriu gatves taip, kad neapvaziuosi nei per desine, nei per kaire.
Bet labiausiai uzknisa vairuotojai numetinejantys masinas aisktelese bile kaip.

Viena karta, vienas toks pypsintojas, tikriausiai isgelbejo mano kaili.
Buvo taip. Stoviu Birzelio 23 ir Savanoriu sankryzoje, kad kirsti Savanorius. Nepastebejau kaip uzsidege zalias (gal 1-2 sek nedaugiau). As jau lyg pradejau judet, o tuo momentu kazkas uz manes pyptelejo, as kaip visada ant stabdziu. Pasiziuriu i veidrodeli uz manes Mazda. Tada zvilgteliu i kaire, o Savanoriu prospektu per raudona, I eile pralekia VW Passat. Jei buciau nestabtelejes, geriausiu atveju butu sudauzyta masina.
Tas pypsintojas pamates kas atsitiko poto jau nelindo, o atsiliko per geroka atstuma

pasakysiu ko reikia saugotis, ogi tokiu fyfu moterishkiu-blondiniu tikru tikriausiu kurios
sedi uz kokio merso ir bmw vairo ir gatveje daro belenka,tai i pirma tai i antra eile ant 50km/h,tai stoja tai vaziuoja,ir dar uzgesta prie sviesaforo kokio,o i tokia mashinyte tai kazkaip nesinori ivaziuot.PiktasPiktas
ir dar nervina tokie (aisq dazniausiai jie pasirodo per pika ir dar kai kur nors skubi) velkasi 2 eile ant 40-50km/h…
nu ir dar pestieji…bet apie juos daug rashyt reiketu