Taigan Dolon


Taigan Dolon

Busimas tetis Šypsena

Taigi čia ne afganas, o taiganas. Dvi skirtingos veislės. P.S. O kas būsima mama? Šypsena

Tazy būtų sumaišytas su saliukiu, labiau plaukuotas tazy būtų irgi pavadintas “afganu”…Apie kitas taiganų atmainas (kurios gyvena kituose regionuose net nekalbu)…Visi jie “afganai” Cha cha

home.swipnet.se/starcastle/star/rare/rares.htmlČia yra daugiau info apie nepripažintas kurtų veisles. Labas

siaip man i kurtus pries tai tik paziuret buvo grazu. Vilniaus CACIBe susipazinom su vienu lenku, sito taigano, tazy ir arabu kurto savininku.Grizus susiradau siek tiek info apie situs retus kurtus-pasirodo “kietos” darbines veisles, pvz slugi (Sloughi) gali begti 5 val, 60 km/val greiciu Apakęs nu man sunku suvokti… Pavargęs

Ot naujiena…O greyhoundas gali bėgti 65 km/val. greičiu. senos tiesos, kurias žino visi kurtininkai…O kur podengai, faraonai…

nugi ir rasau, kad nesidomejau, jei del to kalta - sorry Cha cha man arciau duses paukstiniai, skalikai ir dar keleta stambiu “tarnybiniu” veisliu. Tiesa, kad greyhoundai greiti ta zinau nuo vaikystes, o jie irgi be sustojimo gali taip begti? Drovus

Taigi hunter.lt yra kas medžioja su greyhoundais. Manau, kad tokią info sužinoti iš pirmų lūpų.

as gal ko nezinau, ar pas mus leidziama su kurtais zuikius medzioti? Nekaltas

leidziama, bet tokioms medzioklems reikia dideliu, atviru plotu, ko nelabai bera Lietuvoje Mirkt

mano krikšto tėvas turėjo taiganų kurtą… faini šunys Apkabinimas prieš tris metus išėjo anapus sulaukęs 11metų…

man siaip tazy patiko, santurus toks sunius, svelnus, elegantiskas. Kai buvau 16kos, vesdavau dobermane pavaikyti zuikiu su tazy kalyte Leja. Jos savininkas buvo tikras medziotojas. Mano kale nagla ir karsta buvo, o su tazy puikiai sutardavo Šypsena

gal pavyks gauti foto mano krikštatėvio taigano Nekaltas man jis buvo labai artimas, nes augdama labai dažnai matydavau, ir vaikystėj netgi jodinėjau ant jo Valio pažiūrėjus į foto prisimenu jį…