tai stebuklas - tapau teta. kokia dovana reiktu nupirkti?

tai stebuklas - tapau teta. kokia dovana reiktu nupirkti?

tai va suzinojau kad jau tapau teta…viena is mano draugiu susilauke sunaus…esu labai laiminga…tik va reikia sveikint ir t.t.
gal galit patart kokia dovana reiktu nupirkt?Šypsena
gime grazus sunelis…oi kaip saunuŠypsenaCha chaLaimingasDrovusTūsasLabasTaip

Kad draugė pagimdė, tai Tu tikrai teta netapai Ne gi ne giminė esi…
Šeip tai gali kokius žydrus šliaužtinukus nupirkti… Nekaltas Tiks??

Na tai sveikinu tave su draugės sūneliuGėlė O ką padovanot - tai matomai kaip ir visi dovanoja - ką nors iš drabužėlių. Ir kadangi tas berniuks žieminuks, gal kokį šiltesnį kostiumėlį, ir nebūtinai mažiausią, gali didesnį, kai bus leliui kokie 3-4 mėn., ar dar didesniam, vistiek tų rūbelių prisireikiaTaip Arba gražų rankšluostį, o gal patalynę vaikiškąNekaltas Nueik į vaikų parduotuvę, ten dabar pasirinkimas - akys raibsta, ir viskas taip gražuTaip

na labai jus sveikiname, o ypač tavo draugus GėlėGėlėGėlė, manau geriausia dovana sauskelnės, jų tikrai pirmus mėn reikia daug, o geriausia tai paklausk draugės ko jai reikiaLabas

nu nezinau nezinau … sauskelnes taip buitiska… draubuzeliu paprastai visi turi daugiau negu reikia, o kadangi vaikai greitai auga, tai net nespeja ju uzsideti …
siulyciau paklausti paciai ko jai reikia…
pvz mano kaimyne labai norejo termoso buteliukams ( " iki" parduotuveje kainavo kazkur 7-8 lt )

teta??? tu visai nebusi giminaite Šypsena o jai ne paslaptis tai kuri cia jau susilauke?

gal greičiau dėdė?

teta??? tu visai nebusi giminaite Šypsena o jai ne paslaptis tai kuri cia jau susilauke?

[/quote]

geriausia dovana pampersu pokas nieko ciane buitiska o ziawriai naudingaŠypsena
nu arb a pgsituacija, jei zinai ko jjiems reik , pagaliu barskaliuku virs lovos ar ka… Šypsena

O mes dargams leliaus gimimo proga padovanojom grojanti sikpuodi,tai zinojom,kad tikrai dar nebus speje nusipirktCha cha

niu tai nupirk kokiu mazyciu rubeliu [melynu!] Šypsena arba koki pliusini zaisla Šypsena kudikeliui tikrai yra visokiu mielu daikciuku parduotuvese!

dideli meskina…Myliu