Tai musu laiswes veliava

Tai musu laiswes veliava ŠypsenaNekaltasPiktas

| Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena - “Elitas” | Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas - “Cosmopolitanai” | Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas | Piktas Piktas Piktas Piktas Piktas - tautos ziedas Girtas | Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda | | | | | | | | | | | | | | Liežuvis| Liežuvis - konceptualai - kontraceptualai

…o tai musu shviesoforas dede Vasia Laimingas: Piktas Piktas Piktas Šypsena Šypsena Šypsena Nekaltas Nekaltas Nekaltas…o chia simoforas - jis neturi vardo Žliumbia: Piktas Piktas Piktas Nežinau Nežinau Nežinau

Gėlė Gėlė Gėlė Kiaulė Kiaulė Kiaulė Gėlė Gėlė Gėlė Kiaulė Kiaulė Kiaulė Gėlė Gėlė Gėlė Kiaulė Kiaulė Kiaulė(kirtimu taboras) (antras policijos komisarijatas) Girtas Girtas Girtas Taurė Taurė Taurė Alus Alus Alus Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė(mano chata) Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas(optikos parduotuve) Moteris Moteris Moteris Moteris Moteris Moteris Moteris Moteris Moteris(daug bobu) P.S. cia virtualus Wilno zemelapis

Angelas+ Angelas(Rokantishkes)

Kiaulė Kiaulė Kiaulė Kiaulė Baisu Kiaulė Kiaulė Kiaulė Kiaulė Krekenavos agrofirma Cha cha

Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Liežuvis Gėlė Gėlė Gėlė GėlėVarlė tarp žiedų pievoje.

Myliu Myliu Myliu Myliu Lūpos Myliu Myliu Myliu MyliuPatricija apspista mylinčių vyrų Nekaltas

Pavargęs Pavargęs Pavargęs Pavargęs Žvaigždė Pavargęs Pavargęs Pavargęs PavargęsV.Adamkus tarp apsauginiu Cha cha

Gerai Juokiasi

Smilga Varlės subinėj Ignoruoju----

Alus Alus Alus(trys alaus)

Cha chaI__I Gerai( u ) _I I_ (mano svajonių vyras)

Apakęs(aš)

Kas ten ant JO pilvo Apakęs???

ten greiciausiai ne pilvas Juokiasi

* Kietas* /( . ) _/!|_

(_u_) (čia ne pilvas)

Taip Ne Taip Ne Taip Ne Taip… …abejones Nežinau

Bučkis Myliu Bučkis Bučkis Vyras Bučkis Bučkis Myliu BučkisRazrucha… Taip