tai kaip..ar zadate eiti ryt i baznycia?

tai kaip…ar zadate eiti ryt i baznycia?

Verbų (palmių) sekmadienis Ne aš plaku, verba plaka Didžioji pavasario šventė – Velykos – dažniausiai švenčiamos balandį, o paskutinis sekmadienis prieš jas būna Verbų sekmadienis, Verbinės, daugelyje Europos šalių vadinamas Palmių sekmadieniu. Tai Kristaus garbingo įžengimo į Jeruzalę prieš kančią prisiminimas. Evangelijoje rašoma, kad iš didžios pagarbos Mesijui žydų minios klojo jam po kojomis palmių šakas iš šaukė: “Garbė tam, kuris ateina Viešpaties vardu!” Dar mūsų amžiaus pradžioje Rytų Aukštaitijos bažnyčiose buvo paprotys tą dieną, einant procesijai aplink bažnyčią, po Švenčiausiąjį sakramentą nešančio kunigo kojomis kloti žilvičio šakeles. Katalikų bažnyčios liturgijoje palmių šventinimas įvestas V amžiuje. Visoje Europoje tikima, kad šią dieną pašventintų anksčiausiai pavasarį sprogstančių augalų šakelės žadina jomis paliestos žemės ir gyvulių vaisingumą, padeda žmogui išlaikyti sveikatą, gausina derlių, neleidžia į namus trenkti perkūnui, saugo pasėlius nuo ledų ir graužikų. Tokio tikėjimo kupini ir lietuvių liaudies papročiai.

koks tolkas copy ir paskui paste padaryti Nekaltas? siaip vesiu baba i baznycia Cha cha

sorry,neperskaiciau Drovus.I baznycia ryt nezadu eit.seip neinu nei per Kaledas,nei per Velykas.tik kartais taip nueinu… Nekaltas Širdis

tureciau eiti

Ka ash ten pameciau? Salta eit…

nu blyn ka tu pametei?kaip mano motina KALBI Cha chaAISQ kiekvienam zmogui skirtingai…as ti eisiu.ir vistiek juk faina svente tokia Šypsena

puiku ,orange man Šypsena

Tai,kad zalumos nematyti Apakęsper Kaledas sniego nera,o per Velykas sninga Pavargęs Apakęs

neisiu… Liežuvis

Neisiu Šypsena

neisiu Ne

RAMAZOTTI,o gal pabandyk kada baznycioje apsilankyt? gal nei nzn kaip ten gali but gera…ir faina ir linksma ir gera nuotaika,kai buna sventes…

ei ,o kodel gi neisit? ka veiksit,o gal miegosit? Cha cha

na nelb vaikstau i baznycia Neneisiu ir ryt man atrodo… Nekaltas

nelabai jauciu eisiu… nesilankau kazkaip

planavau sian prisigerti, buciau ryt nejes, bet nesigaus. todel ryt eisiu.

nejnu,kai imanoma issisukt nuo bobutes rejkalawimu Juokiasinetikiu i diewa,nu gal biski Cha cha Juokiasi

Neisiu Ne

…ne, tikrai neisiu… Ne