tai GI

tai GI

turam štai tokio tipo R17 naudotus ratalankius. gal kam reikia? siūlom kainą?

o jezus

vaizdas Pavargęs

bbz. iš danijos parvežti dėvėti, DĖMESIO, nuotrauka - googline, kas nesuprato. nuotraukų neturiu dar tikrų Šypsena

nu ble geras pardavejas tu busi… Cha cha kazkokie parvesti, foto nera… kaina siulykit… a tai jie bent tavo? ar cia taip ‘‘perekupini’’ ir uztai nieko nezinai?

tai nx cia dedi feikines nuotraukas, idek tikras nes gal yra skirtumas?!

imageshack.us/photo/my-images/580/capturefgz.jpg/ čia matau palangių išlenkimas yra toks kaip ant turimų.

fotiko neturiu Užsispyręs

tai ir pinigu neturesi Cha cha

Juokiasi parduosiu ratlankius - pirksiu fotiką

kaip galima siulyti kaina,net nemacius prekes? na daleiskim 400lt

444Lt Juokiasi bet dr, tau negalima pirkt, nes tu metei Cha cha tas pats kas stikliuką pasiūlyt užkoduotam draugui Cha cha

o kas per juokas,jei kiniski,nutarkuoti,kreivi,tai ir tiek nemazai.

400/450 bus patalokas manau, nebent islaikysi iki pavasario ir uztaikysi toki klienta kaip minDosas Cha cha

tai aš ir sakau 444lt už visus. tikrai nežinau ar kiniški nes neradau niekur gamintojo. žodžiu, situacija tokia, kad man parvežė ratus, norėjau r15 - parvežė R17. tai sakau susikišk v žopu Cha cha nu sako pasigalvok iki rItojaus. todėl sakau gal kam nors iš dalIviu reik. rytoj nufotkinčiau, jei kam iš viso tokių ratlankių reik, jei ne, tai net nesivarginsiu Šypsena

Fabian, na trys variantai pasimi ir prastumi ir gauni tuos 400lt jei nekreivi ir nenudrozti, arba pasimi ir uzsipypini pardavinedamas, ko pasekoje pabaogoi isleidi uz maziau nei pirkai ir treciasis tai nieko neimi ir ramiai toliau sau gyveni nereiks sukt kiausu Cha cha

dek i gida uz 600lt

Manjakas - metalinė logika, dažniausiai paskutinį pritaikau būdą Cha cha

net uzsieni ratu ieskai? ir dar r15? Ar cia is serijos “e chebra, nupiskit ir man ratu reikia”? Cha cha