Tai gal vyrai ne zmones?

Tai gal vyrai ne zmones?

Jei apie moteris taip, o kaip tada apie vyrus?

O kodel tu taip manai? Pagrisk… Šypsena

o apie moteris kaip?

as taip nemanau, tik man idomi kitu nuomone. Jei jau tai apie moteris bangoj diskutuojam, tai kodel vyrai turi likti nuosaly?

Tai visas demesys tik jums musu brangiosios Gėlės

Zodelis “gal” pasako, kad tau neaisku, ar vyrai zmones, tai as tau galiu pasakyti, kad vyrai tikrai yra zmones Mirkt

Tai tada iskyla kits kalusimux!
jei vyrai tikrai zmones,tai kas tada merginos? Šypsena

neitikinamai parasei Šypsena

FEMINSCIU daigaiPiktasPiktasPiktas reikia israutiLiežuvisLiežuvis jo moteris jega jos tokios stiprios ir gimdo, ir uzdirba, ir lempute isuka, ir masina sutaiso, ir t.t.LiežuvisApakęsApakęsApakęs

Vyrai iš marso, moterys iš veneros. Yra tokia knyga.

Feminisciu? O kaip pavadinti ta tema, kuri pavadinata "moterys - ne zmones", tai kokie cia daigai?

sakykit ka norit, bet esme tame, kad mes vistiek vieni be kitu negalimMirktir gal uzkasam tada karo kirviAš nekaltas
GėlėsGėlėsGėlėsBučkisBučkisBučkis ce jums motereles kad nepyktumetMirkt

ir dar kaip itikinamai Cha cha

nu mane itikinoLiežuvis

Irodyk. Prasyciau moksliskai irodytais terminais ar veiksmais, ar bandymais irodyti, kad vyrai irgi yra zmones.

cia del visko kalta lietuviu kalbos gramatikaŠypsena zmogus yra vyriskos gimines daiktavardis. vyras - zmogus. moteris juk nesakysi zmogaŠypsena jus mergickos dziaukites, kad jusu nevadina zmonemis. jus tiesiog moterys. jum visomGėlėsGėlėsGėlės

Viusiems puikiai zinoma, kad ir vyrai, ir moterys yra zmones. Tik va kazkam labai jau rupi ishsikalineti, turbut del neturejimo ka veikti stokos. Pradeti sita diskusija butu tolygu diskusijai:“Kas geriau:Kaunas ar Vilnius?” - Beprasmishka…Blogai

TAi gal visi zmones ne zmones? Cha cha

Dabar man irodykit kad visi zmones yra zmones.

[/quote]

nu Gerai dabar irodykit mumsCha cha