Tai ar NOKIA 7600 jau skaitosi 3G telefonas?

Tai ar NOKIA 7600 jau skaitosi 3G telefonas?

bet nokia 6650 ziauriai atrodo o ta dar antena tai is vis kaip nokia 5510 atrodo

man tai mano 3g motoroloj antra kamera lb patinka Laimingas

Sorry uz tupluma Laimingas Kaip suprantu, VCDMA ta ir reiskia.Ar tai vienintelis Nokia 3G telefonas is dabar siulomu Lietuvoje? Jei tokiu NOKIJU yra ir daugiau,noreciau palyginti.Mat pastarasis nelabai simpatizuoja savo isvaizda,o ir ekranas ne is paciu didziausiu.Aciu isanksto.

7600 taip jis 3G telefonas.tai antras nokia telefonas su sia funkcija.WCDMA tinklas palaiko klipu ir piesiniu persiuntima ir WCDMA tinkluose duomenys perduodami iki 384 kbps greiciu.dar yra 6650 ir 6630 su wcdma. geriausias butu mano nuomone 6630. Gerai

tai kam tau tas 3g Juokiasi nusipirxi ir lauxi kol ives? nors as ir pac turiu 3g moba bet ne del to ji pirkau

As pats anksciau galvojau ir buvau isitikines,kad 7600 nera 3G telefonas.Bet suabejojau kai pamaciau,kad Anlijos operatorius 3 pardavineja si modeli.Bet telefono aprasymuose niekur nerandu kur parasyta,kad jis yra pirmasis NOKIA 3G telefonas ir dar yra UMTS standarto.Ir abejoju ar WCDMA yra tas pats kas 3G.Bet gal ir klystu. Beje,galvojau,kad pirmasis NOKIA 3G telefonas yra 6630.

Cia trupuciuka ne i tema: Kiek apytiksliai dabar kainuoja 6630? Aciu Šypsena

nuo 1500lt - 1700lt nors teko matyti ir uz 1350lt 1metam garantija,atristas.

pirmasis nokia 3G telefonas buvo “Nokia 6650”.

Aciu uz paaiskinimus.Tiesa,kazkas klause kam dabar toks aparatas reikalingas? IT - mano aistra.Kita vertus, jei pries pora metu uz NOKIA 3660 mokejau 1200 lt.,kodel negaliu siandien sau leisti galvoti apie 3G aparaciuka, juolab, kad ir kaina labai panasi. Dar jei ir nera 3g rysio, bet yra kitu privalumu, pvz. EDGE. Stebiuosi, kodel NOKIJA neideda to WCDMA i komunikatorius, juk ten jis labiau praverstu.Buvau keistai isitikines, kad auksciau komunikatoriaus nebera nieko telefonijoj Laimingas tiek sikart pamastymu :wink:

nu tai edge gali gaut ir su ne 3g telefonu Mirkt

7600 nera visishkas 3g telefas, nes nepalaiko video skambuciu

Tai o NOKIA 6630 palaiko tuos video skambucius?Ir jau yra pilnas 3G telefonas? Bet vaje, paziurejau aprasyma - max pokalbiu trukme apie 3 val.! O tai reiskia, kad gerokai maigant ji teks krauti kasdien Liūdnas o stai N6650 pok. trukme iki 4 val. Kita vertus, ir tai nera daug …