TA


TA

šiek tiek šviežesnis audi vidus Šypsenabet Q5 su tuo senuoju vidumi praėjo TA iš pirmo karto be priekaištų Gerai

o gal kiTA? Cha chaYra kuo pasidžiaugt Cha cha

kažkaip ramiai variau, nes žinojau, kad viskas OK, beje, rida 240k km šiam momentui Cha cha

priekyje pavarų perjungimo svirties Mirkt

Kažkodėl tie ekranai pažadina žvėrį manyje - toks noras jį nuplėšti užeina Šypsena Gerai, kad A6 jis išsigandęs sulenda į vidų Šypsena

kalat i klyna Gerai rida 200 000 ir dar “stebitės” kad praeina TA pati Juokiasi Gerai Žliumbia Juokiasi

Kiek ejau tiek nepraejau is pirmo sykio Cha cha tai priešrukai,tai zibintas ,tai kitas zibintas,sia vasara stabdziu vamzdelis virs dusles nepatiko Cha cha rida siai dienai nuo 270kkm iki kiek nori Taip

jau net nepamenu, kada yra tekę pakartoniną TA varyt Nekaltas Kietas

Suomis - jei jau dr kaulas nepraeina kartais, tai pats supranti Mirkt Čia gi nebūtinai ridos klausimas Šypsena

o gal Analekanale TV buvo? Cha cha Mirkt

Tie ekranai atrodo kaip paprasta plancete pakabinta Juokiasi

Man atrodo Aubi filosofija interjero - sudedam miksą visko ko turim, įvedam linijų ir formų įvairovę, gal kažkas gausis. Pavargęs

Jo, su prisoskėm:thenewswheel.com/wp-content/uploads/2015/10/2016-Mercedes-Benz- C-Class-Sedan-5-760x507.jpg

cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2016/10/BMW-G30-5-Series-Lux ury-Line-interior-6-750x500.jpg o čia jau viskas OK ir kad ekranas nepasislepia, ir kad tų linijų taip pat pridėta? Cha cha

Čia irgi blogai. Gerai yra RR ir new Panamanera. Cha cha

va būtent, man F10 daug gražiau atrodė už G30. Lieka tik MB su savo teliku per visą panelę Geraiimages.car.bauercdn.com/upload/32086/images/1752x1168/00018ad8b e68-42d8-4fd5-9.jpg?mode=max&quality=90&scale=down Apkabinimas

W222 man buvo topas, ko neišėjo Panamanera. Žinoma, stilius skirtingas, bet technologijjos ir šiaip bendras įspūdis. GeraiTomai, G30 interjeras man tik vienu aspektu patinka - ta planšete. Nes. Planšetė su mažu ekranu ne taip baisiai atrodo, kaip mažas ekranas F10 centre. Man didelis nebuvo reikalingas, bet mažas labai jau baisiai F10’am atrodė. Cha cha G30 jau ne taip baisiai mažas, kaip ir F30.

Tiesa, Porsche turėtų gauti per popką, kad headup iki šiol lyg ir nėra. Gėda. Cha cha

Auri, o kam tas headup? man tai jis neprilipo Ne