T630 dangtelio pritaikymas T610

T630 dangtelio pritaikymas T610

Sveiki Maciau pirkti originalius T630 dangtelius. Kaip manot - ar galima dabartini T610 dangteli pakeisti i T630? Nes mygtuku aukstis, kameros aukstis ir ijungimo mygtuko vietos tai atitinka. Ir kaip reiketu juos pakeisti? Ar reikia tuos du varztelius po baterija atsukti? Nenoriu dar prasideti, dar ka nors sudirbsiu. Na gal kam tokia ideja sove ir igyvendinote? Prasau, kas galit rasykit savo mintis apie tai. Aciu Šypsena

daug tokiu temu buvo… daugelis taip mane… niekas neygyvendino… nes tai yra nesamone… Nekaltas

Aisku. Gaila, butu neblogai atnaujinti savaji t610 (iš išorės) Šypsena Dekui uz atsakyma

pasikeist galima,tik kol dar neigudes teks papluset nuiminejant dangtel Juokiasikaip tai padaryt yra su nuotraukomis parodyta seclub.org . siap tai bežaizdamas su dangtelias buvau ekrana nuo platformos istraukes Cha chagerai kad viskas laimingai baigesi ir paciam pavyko atgal istatyt Nekaltasp.s kur matei t630 originalu dangteli ir kiek kainuoja?

As irgi buvau toki bajeri sugalvojes, paklausiau uzsieniecio apie tai nusimanancio (parases gida kaip keisti dangtelius), tai parase, kad imanoma, bet kazkas bus blogai su mygtukais. Gal dar atkasiu ta jo meila ir papeistinsiu Mirkt

Klaipedoje, vienoje “lombardzioko” tipo parduotuveje. Saliau dar gulejo Nokia 6230 originalus sidabrinis dangtelis uz80 LT kas mane nustebino