T.I.

Tai vat, pavazinek pvz. su 156 2.0, o poto su tu paciu metu Aude A4 2.0. Mirkt Tada kalbesim toliau, nes kolkas tai beprasmiska… Blogai

aš nesuprantu, kam tu man tą audi kiši? Ar aš kažkur minėjau, kad anie man patinka? kai lyginau tai benru žodžiu tik pasakiau vokiečiai. Aš mieliau SAAB 9000 paimsiu nei Italą

Nu ir imk tu nors bbiu tochke, tik nesuprantu kam cia blevyzgoji apie tai ko visai nesupranti?

e,nu nelyginam shirpotriebu…nei vienos nei kitos markes tokiu masinu negaliu pakest Cha cha pirkit jus tas dizaino subtilybes (jos tikrai grazios) Cha cha o as gal pasieskosiu gal kazko rimtesnio - i cia ieina visa fokiska technika (tik ne vw) arba kas nors is skandinavu Nekaltasniekaip nepamirsiu kaip Alfos pardavimu vadybininkas bande iteigti,kad nuo karscio atsilupusios plastiko detales yra normalus dalykas 7 metu masinai(flagmanui beje) Juokiasitaip ir norejosi isvesti ir parodyti bent jau MB e210 kokiu '96 Cha cha

alfistu mentalitetas Juokiasi

o tu jau supranti labai? Įsikandęs tuos italus ir vsio. Nėra prasmės kalbėti su fanatais, anie visada teisūs. P.S. taip ir neįrodei, kodėl vertos dėmesio alfos? ka jos turi daugiau be išorės įspūdingo, ko negali pasiūlyt ne audi gamintojas, bet tarkim skandivai ar japoną kokį imant.

quattre, davai 10m. senumo flagmana duosiu apziuret. Galesi atsilupusiu plastmasiu paieskot, korozijos (juk visi tautieciai zino kad italai puna…), kokiu zvirkeliu pravaziuot - paklausyt kaip barska. Cha cha Nes matai as labiau tikiu tuo ka pats kasdien matau, nei tuo ka kiti sako… Mirkt

ai tu cia man sakai KA KITI SAKO? Juokiasiblia tu juokauni Cha cha as toki flagmana pas save kieme turejau,o tu man kazka bandai porinti Cha chazinau kad tai turbut nelemtas sutapimas,bet ir jo neturetu buti Nekaltas

LilG, megaukis. Mirktvideo.google.com/videoplay?docid=6673068739721263596< br /> ps. Pagarba Hondai. Cha cha Labas

net minties nebutu tokios imt sau, nebent tik jos ratus, ir dar paklaust kur plove masina Cha cha

nori pasakyt kad MB, ir BMW blogai pasirodė?

BLOGIAU uz Alfa. Kas dar neaisku?

vienas kriterijus nelemia visko, čia dabar tas pats, kad pasakyčiau- pas PHILIPS mobiliakus geriau laiko akumas, o pas NOKIA blogiau, tai PHILIPS geresni telefonai. Kažkaip nelogiška

o kur audi blia Užsispyręskazkas konkurencijos bijo Juokiasibutu ten audi q Kietas

Tau ir 100 nieko nelemtu. Mirkt Viskas su tavim kalba baigta. Toliau pats su savim gali padiskutuot…

o siaip tai visi cia pavydi Taipas tikiuos kad jie gamina butent tokias masinas kurios atspindi dabar esamus atsiliepimus Gerai

tai rodyk kitus kriterijus. Kažkaip bendros statistikos rodo ką kita ir tie metų apdovanojimai. Ramiako Labas

quattre, a velnias zino kas cia vyksta. Bet marijos zemej kazkaip labai gausiai yra pilieciu kurie juodai nusistate pries italiskus auto, nors patys net nezino kodel… Gal tu zinai kodel? Cha cha Siaip tai juokinga… europieciai. Juokiasi

turizmo internacionale

Italai gerai, tik neveža du dalykai: Alfos įsikandimas durnas į fwd ir breros berods 0-100 - ~9s. wtf?!