T.I.


T.I.

nagla Šypsena

Myliu Piktas Bučkis

koks cia modelis? gerulis Myliu

jamam Girtas

daugeja Alfu ant Lietuveles,pagaliau zmoniu mentalitetas keiciasi, perkamos masinos kurios patinka, o ne sablonines “vokiskos” kokybes 15 metu senumo atstoves, kurios “niekada” neluzta,baigsis ziedu ir VW era Juokiasiprotu nesuvokiama kai uz 1988 metu bulka mokama 4 ar 5 tukstanciai litu

mes su tavim Juokiasi o protu suvokiama kai vokietis pats tiek moka? Cha cha

tai pasakysit,kas per modelis cia? Cha cha

Alfec Myliu Girtasquattre, kodel 159’ta privercia A4’ta atrodyt kaip muiline? Cha chaJUL1US, AR 159TI. Kietas

vikietis bent jau is nacionalistiniu stipriu paskatu, o prie ko musiskai del ju i kelnes varo tai…

kai šitie sulauks 15m. galėsit tada lygint su vokiečiu, kas geriau laiko

15m senumo masinos niekam nebeidomios Mirkt

Jo, lietuviskas mastymas. Valio Po 15metu, tai gal geriau po 20m.? Cha cha

Dizainas geras, bet svarbiausia nera isore, bent jau man Nekaltas

ir kas gero iš tų italų? Paporink man, nesu audi fanas, tai man iš tikrųjų tas pats dėl tų audi, ale įrodyk, kuom šitie italai geri? Paplepėkim

O kas gero is tu audziu? Davai pasakok… Juokiasi

“Italai”-Jėga Gerai-ypač Alfos, Lančios…ir kitokie maseračiai… Mirkt

klausimu į klausimą prašom nežaist Mirkt Nieko daugiau įpatingo nematau pas italus apart iššaukiančios išorės, o vidus nėra iššaukiantis ir tikrai platus pasirinkimas yra kitų gamintojų su neprastesniais tech.param.

O tu isvis itala is arti mates? Cha cha Jau nekalbant apie vairavima…

vairavau tai kibirą pandą Pavargęs (tas ir italas Cha cha ) ir mačiau žinok iš arti ir sėdėjau 164 ir 156 Linksmybės nieko įspūdingo nepatyriau, SAAB ir VOLVO paliko geresnį įspūdį