Symbian telefonai !

Symbian telefonai !

tai va turiu Sony-ericsson t610(nauja) ir noriu telefono su symbian os. kox butu jusu manymu geriausias variantas? ar dabar keisti i koky 3650( su priemoka man) nauja ar palaukti kol turesiu piginu kadanors ir p800 isigyti nauja? o gal yra kox kitas variantas ? pasiulykit kanors o del 7650 tai man ji nepatinka turejau jau labai jau isore prasta!

3650 isore ne ka geresne. P800 truputi senstelejes jau. Patariu taupyt priemokai ir imt 6600 arba sx1. Ir aplamai kodel pirkai t610? Sakem gi tau imti symbian! Bus tau neklausyt Cha cha

jo bet ner tu sx1 ir 6600 !!! kada jie atsiraas beto daug reiks primoketi! beto kuom cia jau tox senstelejas tas p800 fukcijom pranesesnis beveik uz visus telefonus…! Symbian 7.0 beto pas ji

As uz 6600! Tai mano megstamiausias telefonas!

jo dar lt ner o jau tavo megstamiausias Ne

Atsikrapshtau biciukai, o kas tas simbian? o del t610, jei nelabai patinka galim pasideret, kaip tik norekau toki kirstTelefonas

6600 spalio men iseina i prekyba.Nezinau kaip Lietuvoj.Kaledom visvien turetu pasirodyti.

p800 nuliovas telefonas, jis prads senti tik tada kai kiti toki lygy pasieks, toki telefona dar ir sunku gauti, dvi savaites jo ieshkojau.

Galiu pasakyti kad uz savaites bus geresniu Šypsena

Paaiskinkit ir man kas yra simbian?

Paprasta kalba snekant symbian yra softas skirtas galingiems telefonams.Kazkas panasaus kaip windowsai kompui.I windowsus gali prikraut ivairiu programu,tas pats ir su symbianu.Galimybes neribotos.Ne taip kaip su paprastais tel.

Ka tu man siulai nori pirkt ar keist

Tu cia su kuo?

LiutaS009 o tu nezynai spalio pradzioje ar pabaigoje ????labaijau noriu jo.MyliuGeraiGeraiGeraiTaip

Turetu buti spalio pirmoje puseje.Siaip cia airijoj taip.Nemanau kad Lietuviai veluos.Siaip uzsisakyt jau dabar gali.As kita savaite tureciau tureti jau Šypsena tada papasakosiu…

p800 retas modelis lietuvoj mazai ju yra gal is viso ~100 vnt nuejau y bite klavieturos nusipirkt tas apako ! sako mazai tel yra pirktu is ranku tai klava reikia uzsakyti kadangi as neiskentesiu tu keliu savaiciu tad neuzsisakiau

Kokia tu nauja turi naudoja po to sako nauja nu ble kas cia per zmogus tai nezinau

Man rodos kazkas kazka pagavo meluojant…

Naujas