SX1 keisti i t610, ar cx65?

SX1 keisti i t610, ar cx65?

zodziu mano sx1 menesi naudotas idealus, 2m garantija, su viskuo… cx65 ir t610 taip pat su viskuo, primoka 180 ir 210 atitinkamai… abu gal po biski pabraizyti, pas cx65 garantija 10men, o se 3men naudotas… bet esu pasimetes rinkos kainos skirtinos, cx65 apie 330-350, bet ir t610 kaina apie 330-350… zodziu pasimeciau po menesio turbut pardusoiu nes atsius nec e616 tad man ju kainos irgi aktualios, se kaina krinta ne taip greit kaip cx65 bet kamera pas cx65 geresne, zodziu del menesio laiko pinigu gal neaukosiu tai kajp manot ka imti?

as manau kad tau bana reikia ypaisyt kad tokiu nesamoningu temu nekurtum Liežuvis kelinta jau ten Telefonas zadi keist bet nieko nepakeiti?? Juokiasi

Nu cx65 ekranas didelis Cha cha

tai jau tikrai nekeisciau nei i viena

taj jeigu nezadi ilgaj turet taj imk cx65 nes jy lengwiau parduot nej SE Mirkt

klausyk,gal uzteks cia tuos mazvaikiu zaidimus zaist.daugiau nieko nesimato gsm klube kaip tik tavo ir ten kazkokio undergruondo durnos temos!isvis nebera gsm klube ka veikti.nusibodo visiem rasyt tuos pacius komentarus kuriu jie patys nesugeba susirasti per paieska vien todel kad tingi ir nori kad viska uz juos sukramtytu kiti.ot *bliamba* laikai atejo!net moderai pasidare bejegiai pries tokia avigalviu gauja.

bet kainos atzvilgiu man regis se kaina po menesio dar laikysis… ko cia reki sinsilas? is 100temu mano pirmam puslapy yra 1 tema be sitos ir ka pezi kad vien amno temom apkrauta? TOTALUS LOLAS! dar kaikas lole , ka tureciau tawo manymu rasyti paieskoje kad rasciau sawo salygom keitimo aprasyma…? galvok…

ka cia tas tavo “lolas” reiskia?as kalbu ir apie tave ir apskritai apie gsm kluba.nu vat dabar specialiai paziurejau kokios temos virsunese.nu net nekyla ranka ant ju uzeiti nes nervas ima pamacius kokia nors 24559-taja tema apie symbianus arba “ka man pasirinkti”.karocia mirsta gsm klubas.jau seniai jis nebetoks kaip anksciau budavo.

tai ka man daryti kad liko vien tokie ******* gsm klube? nori pasakyti as kaltas? tai pirmyn bek kelk reitinga, tapsi moderu, istaisysi cia viska, o jei dabar rasysi nera laiko, tai viesiem jo stinga…

Na as tau galeciau patart tik pasilik tu ta sx’a visgi menesi palauksi ir turesi savo E616 ir nereiks tau jokiu keitinejimu ir pan…Gaves neca apmastysi ir parduosi savo sx’a…Na jei jau taip nori keist tai as manau tikrai keisk i T610 visgi jo kaina netaip smuks kaip cx’o…

gal gana situ tavo temu apie ta sx1 ? a? jei nepatinka tavo sx1 tai atiduok ji man.

tikra tiesa. kad bent temos butu kazkiek su argumentais koki telefona rinktis nu dar butu galima skaityti, o dabar tipo “noriu telefono su kamera, poly iki 1000Lt” ir viskas. vienu zodziu Piktas Blogai

Nespjaukit… imk cx ir bus rami galwa

Nu *bliamba* nedarykit jus tu postu offtopic…Nervuojat jau…Zmogus tiesiog pagalbos prasho o jus cia putojat kad daug temu ir pan…Na manau is dabar esanciu pirmu 25 temu tai viena is idomiausiu…O siaip sakau edga pasilik savo sx’a iki E616 arba keisk i T610…

weegi aciu uz palaikyma, zodziu parasiau i privata, ten kai ka idomaus… o jum aciu labaj uz jusu pagalba labaj aciu padejot apsisprest! Baisu Bučkis Ignoruoju

Tai siulau gi imk mano T630 duodu 160lt i psio nu.

Geriau keistum į 6610 Nekaltas

Veee telefonas

kartoju su pasiulymais i privata… tinka ir 6610, rasykit i privata, nuomoniu vis dar laukiu…