Sweiki

Sweiki

vieniemas tas laikas ateina 18-os, kietiems 50-ies, taigi, pati turi pajusti, kad jau issilakstei ir nori pastovumo, va tada ir laikas. as tai pajutau mazdaug 20-ies Cha cha

Ir kodel pas naujokus visad tokios intelektualaus pobudzhio zhinutes Aš nekaltas
negi taip norisi parashyti pirma zhinute kad net negalvoji ka rashai Aš nekaltas???

Svarbiausia yra ne amzius,o noras.Beda,kad su laiku jis virsta nenoru…Cha cha

Turint omenyje, kad žmonės yra nenormalūs gyvūnai, apie amžių per daug galvoti nevertėtų (tai tik normaliems gyvūniukams atėjo laikas ir reikia giminę pratęsti). Visų pirma reikėtų įsiklausyti į save, ar norėtum su tuo žmogum susieti visą savo gyvenimą. Tačiau bėda ta, kad niekas 100% to nežino. Net ir tie, kurie mano, kad 100% tai žino, truputį klysta. Tad visad tekant/vedant tenka šiek tiek rizikuoti. Dar kitas dalykas, kad santuokos sėkmė priklauso ne tik nuo to, kokį žmogų išsirinksi, bet netgi didesne dalimi priklauso nuo to, kaip su juo gyvensi. Visad iškyla problemų ir konfliktų, laikui bėgant keičiasi ir patys žmonės. Todėl labai svarbu rasti sutarimą, kažkokius kompromisus, balansą. Puiku, kai vyras ir žmona jaučiasi viena komanda, o ne tik traukia antklodę kiekvienas į savo pusę…

ir dar keli psichologijos paskaitų klausimai su atsakymais:

o nuo kada merdžina jau senmergė?

• o kaip ta merdžina jaučiasi, taip ir yra Cha cha

o ar turi vyras padėti žmonai buityje?

• o kodėl padėti turi vyras? gal žmona tik tegu padeda? Aš nekaltas

Cha cha

Ne tokiai masinai tuningas,bet darbas graziai padarytas.

normaliai…

nu bet labai jau akivaizdzej matos kad fotoshopas

viskas gan neblogai, tachiau galas kiek sudirbtas (atrodo, kad nukrites Nežinau)

Vat cia tai darbas