"Sviesa tamsoje"

bloga mokytoja? Cha cha

Faina labai, tik ziauriai nustebau ja pusnuoge pamaciusi Cha cha ir nezinojau, kad ji turi tatuiruote Mirkt

niekam nesakyk gal niekas nematys Kietas neskaitant puse lietuvos Paplepėkim Girtas

gan pikantishka detale isaiskejo Cha cha

Cha cha man tiesiog keistas ir idomus sutapimas… kyla klausimas is kur pati autore… Šypsena

gerai kad savo mokytoju pusnuogiu nemaciau Šypsena o gal gaila kad nebuvo jaunu mokytoju…

ElenėlėRaganėlė> pikantiska detale? Nieko pikantisko. Cia tik geltonosios spaudos vartotoju mentaliteto zmones daro sensacijas. Po teisybei, jie is visko daro sensacijas, skandalus, pikantiskumus, akibrokstus ir kitokius skambius antrastems tinkamus ivertinimus, nes ju varganame pilkame provincialiame gyvenime daugiau nera nieko spalvingo. Tokiu zmoniu daug, ir tai be abejones itakoja vaikus, kurie dar neturi kritisko mastymo, ir pamate apsinuoginusia mokytoja ispucia akis. Ka ten vaikai, 4/5 suaugusiuju ispustu akis kur nors pliaze ar pirtyje pamate nuoga pazystama. Ir paskui sneketu apie “pikantiska” ivyki. Va tokia nuogo kuno kultura musu atsilikusioj Lietuvelej… Na bet apie tai daug galima sneketi, ir gal ne sios nuotraukos komentaruose. Paverkiau ir gerai Cha cha

oi, Badai, ar tu kada nors sypsaisi ? Šypsena

pati autore varle keliauninke,su panele pozuotoja esame drauges nuo vaikystes,tad ir padareme sia nedidle fotosesija,nematau nieko blogo kai grazi jauna mergina fotkinasi nuoga, juo labiau foto nevulgarios ir nieko jose per daug nepamatysi Paplepėkim

visu pirma, tai siose foto is vis nieko nepamatysi Mirkt ir kad ji nuoga yra tik numanoma. O nieks ir nesako, jog tai kazkas blogo fotografuotis nuogam, Badas spalvas sutirshtino po mano nekalto pajuokavimo

sutinku Taip

oi linksma su jumis chebryte Apkabinimas

beje, Badas suskubo apkaltinti mane provincialumu, tarytum koks revoliucionierius su shukiu "laisve nuogam kunui !!! Kanda". Pasauliui nuogas kunas nuo amziu amzinuju nieko naujo, bet manau gerai, jog sioje srity yra tam tikras tabu. Visada norisi uzdrausto vaisiaus. Nuogas kunas yra dirgiklis. Bet, kaip zinome is psichologijos, kiekvienas dirgiklis tik tam tikra laika buna dirgikliu, veliau su juo apsiprantama ir nustojama reaguot, arba reaguojama nesmarkiai. Todel as dziaugiuos, kad karstom vasaros dienom nesiblashko po gatves nuogi kunai, kad priimta nuogas vietas prisidengt, nes kitaip lovoje visai nebeliktu paslapties. Nuogas kunas nustotu zadinti geisma. Ir gal iprastai prisidengti reikia ne del morales, o del to, kad is zmoniu nebutu atimtas vienas smagiausiu zaisliuku- aistra. Gal cia ne visai i tema, juk cia net “papu” nesimato, tiesiog norejau atsakyti tiems, kurie kratosi tam tikru senamadisku poziuriu, kurie tam tikra prasme visai nera ydingi, o atvirksciai, ko gero netgi atlieka tausojamaja funkcija.

visiskai sutinku su tavimi,tau uz komentara didelis pliusas Taip visada darydama tokias foto stengiuosi paslepti pikantiskas detales,juk reikia issaugoti bent siek tiek paslapties…kiekvienas skirtingai izvelgiame grozi,ypac kalbant apie zmogaus kuna,o mes moterys turbut siek tiek subtiliau ziurime i tokio pobudzio nuotraukas,mums nepakanka p… kad nuotrauka atrodytu grazi.o neeeee prisikalbesiu viskas tyyyyliu GYVENKIME DRAUGISKAI Drovus

ElenėlėRaganėlė> nuogo kuno klausimai - tai tik mazyte dalis mano blogu minciu apie Lietuvos (ir pasaulio) visuomene Cha cha. As turiu kitokia nuomone apie uzdraustus vaisius, dirgiklius, paslaptis ir geisma. Gal tai tik mano kalte, kad gimiau netinkamoj saly ir netinkamu laiku Šypsena. Esu revoliucionierius ne savo noru. O del sypsenos - susitinkam kada arbatos ir paskui papasakosi visiems kaip ten yra Cha cha

Flirtasas tai su malonumu… (gal ismokytum fotiku naudotis ? Juokiasi ) uz viena ir i sypsena aki mestelciau Laimingas

baikit istvirkaut Juokiasi

Be be betai atstumas Vilnius- Kaunas, bepigu istvirkaut

kelyje vilnius-kaunas as pamaciau tave (nata) Kietas

Vilnius - Kaunas - ne atstumas Nekaltas Šypsena