"Sviesa tamsoje"


“Sviesa tamsoje”

mano nuotrauka del zioplumo buvo istrinta,idejau per dideliu matmenu.taciau komentarus skaiciau ir mane nudziugino komentaras del autorystes Juokiasi

[biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1946766-=(589679580](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1946766-=(589679580)

kuo apsvietei ? kiek supratau niekuo… tik nutamsinai

PS menininkui kiekvienam yra pagalbininkas ir nematau jokio nusikaltimo kad ji naudojau Kvankt?

su apsvietimu problema,nes daryta namu salygom.todel viskas koreguota PS net ir apsvietimas

neblogai ,krinta i aki …

Krutines uztamsinimas keblokas: is pradziu net pagalvojau jog ten desinioji krutis ir kairiau jos - petys, tik paskui supratau jog kaklui kazkas ne taip ŠypsenaNeaiskus odos pasviesejimas ant kruties ties plauku sruoga. Plaukai grazus, gal vertejo palikt siek tiek sviesesnius uz juoda?..

taigi prie sito darbo sedejau ilgai, bandziau ir daugiau ir maziau palikt, ko tik nebandziau Girtas taciau rezultata palikau toki,kita kart padarysiu kitaip Šypsena

Irasas del autorystes buvo mano. Tiesiog labai daug idomiu dalyku exife: # Record Version = 2 # Caption/Abstract = Maxim (UK, cover shoot), Jan 2004.{{CR}}{{CR}}Maxim (Dennis Publishing) agreement applies, this means no sales to any rival men’s mags in the following territories: France, Germany, Holland, Belgium, Czech Republic, Italy, Portugal, Russia & Ukraine, Spain, Latin America, South Korea, USA, Hong Kong # Headline = a40,p60,s00,x00 # Special Instructions = RESTRICTED AVAILABILITY. # By-line = Archibald # By-line Title = GLAM # Credit = celebritypictures.co.uk # Source = CP - London Bureau # Object Name = Jordan # Date Created = 1999/05/05 # Category = GLA # Supplemental Category = Model # Keywords = Jordan / lying down / topless / Model / Glamour / Katie Price (real name) / I’m A Celebrity Get, Me Out Of / British / Peter Andre (dating) jei darbas is tiesu pacios - pasikartosiu - visai sauniai padirbejai.

nepatiko Neman visai nesuprantama kas ten zemiau kaklo padaryta, kaip kazkoks nesamoningai supjaustytas puzzle perlhosting.net/download7/d24b5842.html

exife idomiu dalyku kadangi mergina norejau ideti i nete rastos nuotraukos mazyte dali kurioje buvo dumai bet idejus pabaiga gavosi be dumu isaugant liko tos foto exifas Drovus ten kazkoks modelis gulejo uz jos buvo daug dumu butent tuos dumus ir norejau panaudot

nu nezinau gal ta foto kadangi pati dariau ir i ja daug ziurejau tai man viskas aisku kur kas yra nu nu nu gerai jau gerai nebutina visiems suprast cia tik vienas is bandymu Nekaltas

efoto maciau kitas tos serijos foto. Tos man geresnes Taipsita man labai prifotoshopinta ir neaiski atrodo

aciu,kai tiek laiko prisedeta tai paciai sunku besuprast kuri man labiau patiko Girtas

na tai kita kart manipuliacijas geriau daryk ant balto lapo Mirkt

[biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1946939-=(761772870](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1946939-=(761772870) nes turejo taip gautis kaip kitose Šypsena

agam, IMHO iš serijos yra geresnė.

Cia kartais ne mano dailes mokytoja Ausra?? Nekaltas