Sventinis Apolono bajeris...

Sventinis Apolono bajeris… Apakęs

Sekmadienį LNK sezono atidarymo šventės metu Apolonas Semelevičius piktai papokštavo ir Ievai į iškirptę įmetė sauso ledo gabalą, kuris stipriai nudegino būsimos dainininkės krūtinę. Dėl to Ieva kreipėsi į sostinės policiją. Medikų diagnozė nedžiugina. Ieva sakė, kad iš pradžių jautusi tik odos perštėjimą, ryte ant krūtinės buvo iššokusios trys nemažos pūslės, kurios sprogo ir atsivėrė kraujuojančios žaizdos. Gavusi pasiūlymų filmuotis, ji labiausiai bijo, kad neliktų randų.
Pranešusi Apolonui, kuo baigėsi jo piktas pokštas, iš skriaudėjo ji sulaukė tik pajuokos: "Paskambino ir su humoru pradėjo šnekėti vos ne apie tai, kad turi daug pažįstamų, kurie man silikoninę krūtinę įdės".
Pasak Ievos pats Apolonas, laukdamas patogios progos užkišti už iškirptės, ledą laikė ne plikomis rankomis, o popieriuje: "Nes oda iškart prilimpa prie sauso ledo. Jis "barmenei" Laurynai ledu tik prilietė prie nugaros ir jai iššoko pūslė. O man sausas ledas po drabužiais buvo vos ne minutę".
Apolonas aiškino nepamenąs, ar galėjęs kam įkišti ledo: "Kaip vaikai, pirmą kartą pamatę sausą rūkstantį ledą, mėtėsi daug kas. Negalėčiau teigti, kad iš mano rankos ledo kliuvo Ievai. Specialiai to nedariau, nes prisiminčiau, o dabar neatsimenu".

Tai kaip jums Baro soumenas Apolonas ??? Idiotas visiskas, mano manymu Piktas Veee

Apolonas - iki kaulu smegenu DURNELIS Veee

Juokiasi Nu nieko nieko… Jeigu iš tikro nereikės tos kalės matyti televizijoj tik padėkosiu apolonui už tai Cha cha

zasinas

Perlemke

Pavargęs

Nu tikrai nesusapnavau Ne, taip informaciniai saltiniai raso Taip. Tai kokia gi, tavo manymu, jo pavarde ???

…jo, zmones kartais isivaziuoja…

nu nieko tokio blemba toks toki sutiko tik Ieva apsisiko JuokiasiJuokiasi

Taip, dabar, kai pasikeite pavarde, jis yra SEMELEVICIUS, bet pries tai buvo PIORAS Taip

TaipTaipTaip

Labas

Apolonas pasikeles lopas nekenciu nx tokiu zmoniuPiktasKanda

negražu taip kalbėt…

Bet logiska Taip

Nu as labai pritariu, kad Apolonas daunas, ir tik jis galejo taip pasudinti. Man asmeniskai ta Ieva netrukdo, o po savo isejimo is baro net gi pakilo mano akyse, ir tai galejo Apolas padaryti po to, kai ji teisingai paskutine savo diena bare pasnekejo Nekaltas ir isejo iskelta galva Drovus

taigi, taigi… intelektualioji lnk ziurovu auditorija aptarineja dar viena teletabi…

Augant pinigams, mazeja intelektas

idiotai neturi melionu

Apolonas - konkretus debilas mano manymu… Nekaltas man jo manieros nepatinka Veee

apolonas totalus lopas