šventė su auto.Banginiais

šventė su auto.Banginiais

Juokiasi Juokiasi

su vasario 16d. Linksmybės

sauk sirkos poto y kakta sau Gerai

gili uzuojauta tau Nekaltas

malsenos miltai?

Ką kepsi iš tų miltų Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pydisas atrodo kazkoks kaip is printerio atsiustas Cha cha

kauno grudų aukščiausios rūšies Niam niam

visą kilą reikėjo supilti Cha cha

cia sestadieni akropoly einu ir pacuku gauja prieki irkluoja ir vienas taip demonstratyvei sako “bleeet kaip pyyyyysciau kokso dabar sniura” Cha cha nesusilaikiau nesusizvenges, gerai, kad nesupizdijo skėriai manes Juokiasi

Blogai

raimukas Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasiciuju net nebande vaikai,o jau primeta dilerioncus Cha cha

jei ir bande, tai maisyta mesla, su vaistukais nuo gripo Cha cha

gal ir paniuchine kokio šudo per svente kokia Juokiasi …bet nemanau… nelabai vaikai ypirktu gryno, o prie pirmuju ranku nieks tokiu vafliu neprileistu

priesais mane maximoj 5dieni “dielcai kawenski” apsipirkinejo. Remai ismesti, px kad sudejimo vaikisko, plaukai ant sono sulaizyti ir kad duoda snekos, kaip po 5kias valandas mergas drozia, kaip koksa savaitem uosto Cha cha

ble man tie sulaizytaplaukiai kad ne prie sirdies…dar dazniausiai buna koks ruzavas megstinukas ir soliariumo belekiek

poto po 5 valanda b.b.c darys, kad ant amfos uztektu, taip ir baigias taip, koksas tol kol valiutos yra, o galiausiai ant smako ir kapysh

Emm, ko tai man tas toshibos laptopas ir samsung monitorius kazka primena… Nekaltas pics.lt/gallery.php?entry=images/banginiai.jpg

ir tada taupai naujai nosies pertvarai Cha cha