Sveiki PIENIAI

Mano karalyste pilna narsiu riteriu ir legendiniu heroju… Geju cia tik vienetai ir jie visi yra zinomi…

vis del to tu A.S.I.L.A.S, .Geriau padrocink b.y.b.i

jus cia berniukai del manes taip pykstates???

ne siaip tas ozys atsibodoKanda

Taip, del taves, o kaip matau, mano oponentui moterys rupi neperlabiausiai… bet cia jo reikalas…

Laimusia man vis tiek mielesnisApkabinimas

ant tavo kaktos pimp… jei nepastebejai - tevelis daznai droze. TYLEK SUNIE!

Reikia grieztai su jais… paleisk laisviau toki alkoholi, hennessy ar koki shutle’a tai iskart paims valdzia - xyj - valdysiu grieztai ir kietai - kad nelistu subinen oziai bl. Taip

Tylek pavaldiny - ar neuzteko vakar spermos kad taip sauki ant seimininko? Teks siandien tave uzdaryti i rusi, kad daugiau pratrauktu tave arkliukai ir suniukai… norek tu gero pavaldiniams, tai apsiks aptries ir aciu nepasakys…Nekaltas

Labutukuas mazuleLūpos Ar noretumei tapti mano zmona ir pirmaja salies dama? Gėlė

tylek kurva! Ne tau cia lyst i svetimus reikalus! Bek pas savo iskrypelius draugelius ir istvirkauk - cia orgijoms - NE VIETA!

sveikas daune

eik tu skystale… eik paciulpyk tevukui spoki - juk tai tavo dalia… Juk daznai tenka paimti ant dancio savo gimdytojui…Nekaltas

kur tu matai orgijas, debiliuk?

graudu tavo zinutes skaityt, kazkokio eilinio su’do prirasai is savo liudnos gyvenimo su iskrypeliais patirties ir galvoji kad ir kitiems toks nelaimingas gyvenimas kaip tau pasitaike. Gal neberasyk nes nerealus urodas, sawo subine smaukantis ant senelio *pimp…*o, esi ir sunku suprast ka cia suwemt megini.

nesinervink dėl to supisto imbicilo - jam čia ne vieta - užsiklonavo kažkoks pridurkas ir bando kietą laužti… Palikim nuošalyje urodžiuką - pasmaukys pasmaukys ir nustos.Mirkt

ir vel tu apie savo naktinius sexualinius nuotykius kazka vemi… man neidomu ka jus kales vakarais veikiat t.y. kokiems gaidziams parsidavinejat, tad neliskit i eteri - as cia seimininkas - sikau ant jusu!

Kiek tu pavaldiny gali issikalineti? Neuzteko karceryje pabuvoti? Teks dar karta nusiusti pas iskrypelius, kad pasimokytum subines meno…Mirkt

matau tau labai patinka drėgni rūsiai su pakrypusiais diedokais su metų metais neplautais špokiais, kurie lenda tau į subinaitę… vargšelis tu - sėdi dabar vienišas vaikų namuose - direktorius liepia už kiekvieną internete prasedėtą minutę atsiskaityti natūra… nekas nekas…Blogai