SVEIKI KAUNIECIAI !!!

SVEIKI KAUNIECIAI !!!

sveika malonu matyti ŠypsenaGėlėsTaurė

Kas gero ten Kaune! Jeigu kas nori su manim susirasyneti, gali rasyti man [email protected]

labai ten gudriai dwigas dirba, tris kartus uspringsta, apsukos sokineja iki 4k rpm ir wibro tokia px, stiklas priekinis dreba… ten gal naujai wariklis perinktas ir rida naujai paskaiciuota… Šypsena

Vee> duslintuvai vietoi amortiko, ir visa amortizacija ant ismetimo vamzdziu Šypsena

Pas Shuma uz 12000Lt buvo Juokiasi

O kas vietoj amortiko?

Ir+ labai idomus vairavimas, kai gale nera amortiko Laimingas

Ratai , rėmas ir kt poliruoti ,dūdos po šikna , naujos padangos ir pan. ir šiaip padarytas visai nieko "motostiliaus"stiliumi…tik kaina tai didoka… p.s. čia ne reklama ,

AG skaicius irgi nestandartinis… Mirkt

labai itartinai seni metai Cha cha Cha cha

maciau sita ninja dar ALT parodoj ! man ji visai patiko Taip dar doodos gerai padarytos Šypsenabet kaip senam motui su naujais spoileriais kaina vistiek per didele !

britvai tiek myliu tikrai nekriterijus, priklauso kaip vazineta buvo Cha cha

na kaina tai tikrai gal kiek per didele, nors paziurejsu i mylias tai beveik nuajas motas, jeigu jos neatsuktos Juokiasi ir dar paintjob’as diskai chromuoti, nors man negrazus toki, o paintjob tai jau geriau butu nedarytas Veee

ar kaina ne per didele ?? Baisu

Pagrindiniai duomenys Kaina: 17000 LTL Kaina eksportui: 5000 EUR Metai: 1995 Spalva: Ivairiaspalvė Rida: 3400 km Šalis: BRC Lietuva Variklis ir pavarų dėžė Variklio tūris: .59l Benzinas Galingumas: 57 kW (78 AG) Greičių dėžė: Mechaninė Vedantysis tiltas: galinis CIA DAR VIENA NUOTRAUKA IS BRC DARYTA.