Sveiki atvykę į naują forumą \"Kitoks pasaulis\"

Nereikalingas toks forumas - juk apie visa tai [psichologija, ezoterika, zmogus] galima kalbeti forume "Apie viska" Taip Nemanau, kad tikslinga skirti toki atskira foruma del to, kad jau yra tam tikru pagrindiniu sriciu forumai Taip pvz., jei kiltu kokia psichologine problema susijusi su seima, tai manau, jog "seimos" forume dazniausiai besilankantys daug geriau galetu pakonsultuoti tuo klausimu Taip ar pvz, teises psichologijos klausimais butu galima kalbeti ir "teises ir politikos" forume, kur dazniausiai teisininkai sediTaip

Be to, dauguma vis gi nera linke savo problemos ivardinti kaip psichologines problemos Taip Dauguma nedris butent cia pasisakyti ir atskleisti savo silpnybiu jau vien del to, kad pats forumas - tarsi kitoks pasaulis Taip juk visa banga - kitoks pasaulisNekaltas virtualus ir musu visu taip pamegtasGirtas Nereikia ieskoti problemu ten, kur ju neraLiežuvis Taigi…Nekaltas

Simoniux, sutinku su jumis visu 0% Cha cha
Pirma, forume apie viska is tiesu galima diskutuoti apie viska Taip tame tarpe ir apie muzika ir apie kina ir apie seima. Ka jus i tai? Skirtumas tame, jog ten galima diskutuoti tik nerimtai Blogai ten yra momento temos… jeigu kazkokia rimtesne tema, tai zmogus tikrai negaus rimto atsakymo greitai (gal tik 1-2 bangieciai turi pasakyti kazka realaus tuo klausimu), o po 2 dienu zinai kur ta tema bus? Ogi, istorijos siukslyne - pamirsta ir neaktuali. Cia kiek kitaip… kaip ir visuose spec. vietose Mirkt
Antra, cia ne tik psichologijos forumas… o psichologines problems cia, tikiuosi, spresime maziausiai…

Kuo mažiau čia reikšim negatyvizmo tuo patiems bus smagiau užsukti.
Forumas jau sukurtas, jei kam nepatinka - kovokit, kad panaikintų (ką galima atsakyt)…

Kad aš moderatorė sužinojau užsukusi į … forumą. Kaip ir kiti, kiek žinau. Visada galima mus pakeisti. Manau, kad taip atsitiko todėl,kad forumas, kuris kalba apie religinius dalykus yra lyg aukštos įtampos zona, kur tikrai gali kilti konfliktai. Todėl, manau, ir paskyrė už jį atsakingus ir daugiau nei du žmones ir iškart.
Jei kas labai nori moderuoti - man atrodo, darbo užteks ir keturiems, o vėliau tikrai pasikeisim.

ohoApakęs tai gal reikejo is anksto perspeti, kad negalima kritikuoti???Nekaltas Vadinasi, nuomones issakymas reiskia negatyizmo skleidima??Apakęs Tai kas cia tada tikrai per forumas, kad tik tylekit visi, nepypsekit, dziaukimes, kaip cia viskas tobula ir diskutuokim???Piktas Bet diskutuokim tik tokiom temom, apie kurias gali parasyti tik gerai arba nieko!Piktas

pasiimsime senuka Froida ir pradesim… Šypsena
uzsuksiu kada nors pasiziureti kas cia daros, gal kam ir psichologines pagalbos reikes Šypsena

P.S. sveikinu MrFroid tapus moderatoriumi.

pripazistu, kad yra tokiu, kurie forume "Apie viska" i problemas ziuri nerimtai Taip bet tokiu yra ne tik siame forume! pati savo kailiuku patyriau, kaip svarbu isklausyti ivairiausiu nuomoniu ir i problema pazvelkti kitaip Taip Pati esu gavusi daugybe protingu patarimu butent is forumo "Apie viska". Tad nenuvertink jo kaip nerimto Ne jei paciam nesiseka izvelgti problemos, dar nereiskia, kad kitas nepastebes Taip

kitas dalykas del psichologijosŠypsena viena is siulomu temu yra psichologija… jei maziausiai apie ja kalbesite, tai kodel ja siulote ir po forumo pavadinimu parasyta "Psichologija, ezoterika, zmogus"??? !!! Dristu pabrezti, kad psichologija parasyta pirmoje vietojeCha cha cia tarsi isvardinta pagal diskusiniu temu svarbaApakęs Tai gal reikejo bent ezoterika didelem raidem parasyt, bo nujauciu, kad cia apie ja ir bus tas forumas?Nekaltas

Manau, kad susikūrus naujam forumui aiškinti kad jo nereikia yra nekonstruktyvi pastaba. Tai ne kritika, o negatyvizmas. Nejaugi tu manai, kad mes pulsim jo naikintiCha cha ?
Ar visuose forumuose išskyrus "apie viską" tu rašai, kad jie nereikalingi?

Nesipykim, gerai? Gėlė
Nemanau, kad gerai yra suokti ir apsimetinėti bei kurti DIRBTINAI DRAUGIŠKĄ NUOTAIKĄ, bet lygiai taip pat nemanau, kad reikia vieniems kitus užsipuolinėti.

Tiesa, man neatrodo, kad tu elgiesi netinkamai. Tai tavo nuomonė, o aš išsakiau savąją.

Aš noriu, kad pasistengtume būti tolerantiški (turiu galvoje ir save).

Beje, forumo pavadinimas buvo išrinktas suskaičiavus DAUGUMOS balsus.
Raktiniai žodžiai taip pat.

O ar tikrai svarbu kuris žodis pirmas?

ir as taip manau kad nesvarbu kuris zodis pirmasTaip
juolab kad vienas butu ryskiau paryskintasNe

Tai as ir nesakiau:"davai chebra, panaikinkit sita foruma"! Tik issakiau savo nuomone, kad jo nereikejo kurti tokio, koki ji sukure: nesukisti skirtingu placiu temu i viena.

Deja, ne visuose forumuose rasau, kad jis nereikalingasLiežuvis Sitas - pirmasLiežuvis

Dar vienas idomus pastebejimas - siaip tai as nepykstu ant tamstos, ir nelabai suprantu, kodel siulote nesipyktiCha cha Niu, bet dekoju uz tai, kad apie mano elgesi vis delto leidi spresti man, kaip as ten tinkamai ar netinkamai besielgciauJuokiasi

Beje, bangoje as zymiai ilgiau nei tamsta, ir nuotaiku kurima ar dirbtina draugiskuma seniai esu perpratusi Taip kaip pastebejau, tamsta nemoki priimti kritikos Ne tau iskart tai asocijuojasi su negatyvizmo skleidimuNekaltas Nieko tokio, taip buna visiems naujokamsCha cha ir man taip buvo kazkada Taip

Ryskiai matosi, kad nieko nenutuoki ne tik apie psichologija…Cha cha Idomu tada, pagal kokius kriterijus trinsi temukes, darysi pastebejimus, juk moderatore busiApakęs Pamastyk: ne kiekvienas uzsukes i bangos klubu ir forumu puslapi ims ir skaitys kokiam forume apie ka kalbamaCha cha permes akimis forumo pavadinima ta, kur ryskiai didelem raidem parasytas ir Gal netycia uzklius akis i pirma zodi esanti salia jo Taip Ir isivaizduok, kad pamates foruma "Kitoks pasaulis" jis uzmeta i pirmaji zodeli "psichologija" ir atvares cia desto savo problemasCha cha O tu ka darai? Ogi puoli ta zmogu, trini jo tema ir aiskini jam, kad cia tau ne psichologines pagalbos tarnyba, o apie NSO ir vampyrus kalbam!Apakęs Kaip tam zmogeliui jaustis, jei jam extra atveju reikalinga nepazistamo parama, silti zodziai ir virtualus apkabinimas??? Taip tik dar labiau traumuosi jo psichologine busena Nežinau negalima taip Ne

Kagi belieka pasveikinti nauja foruma Taurė

atleiskit, bet pareikšiu nuomonę:

Ble zjbs vapšieCha cha forumas nesukurtas, o jau žinomi moderatoriai… Nei rinkimų nei ką… eina nx kokia demokratija…


© P.S. nieko asmeniško, tik tarp kitkoBlogai

Syclone, nespėjai? Mirkt

ir as nespejauCha cha

ale zinok, tokia cia ir demokratija - sh****ciu traukinys nelaukiaJuokiasi

zinai kaip viskas buvo? sie zmones labiausiai stengesi del forumoTaip
juk jei jie netiks bus isrinkti kitiTaip

Na siaip mes kureme si kluba, buvo net dvi temos "Pasiulymai bangai" forume, ten buvo diskusijos sio forumo tema, poto seke balsavimas del pavadinimo ir temu.
Taigi jei moderatoriai neatliks jiems skirto darbo, bus galima juos pakeisti kitais, kurie galbut geriau dirbs, bet kol nematete kaip dirbame mes, tai nelabai galite kaska ir teigtiNekaltas

sveiki GėlėLabas
tai uz nauja foruma … Taurė

sveikinu su nauju forumu!!!pagaliau atsirado kazkokia vieta, kur bus galima padiskutuot apie psichologija, zmogu ir t.t.GeraiGėlė