Svarstyklės

Svarstyklės

Svarstyklės Eiti Ar neiti? Kodėl aš nėjau? Pirkti, Nepirkti? Parduosiu tuojau… Mylėti gal gražų? O tas turtingesnis… Šis dovanas neša. Anas madingesnis… Kas buvo – Pražuvo. Kas bus – Tai svarbiausia. Nusviro galva Nuo planų tolimiausių. Gal eiti miegoti? Bet gal dar anksti? Nustoki skaičiuoti Mintie nerami. O rytą iš naujo: Jau keltis? Lyg metas? O gal pagulėt? Išgerti arbatos? Kavos lyg norėčiau? Gal neiti į darbą? Susirgti galėčiau. Lyg sopa man galvą. Ar dirbt, ar gulėti? Bet kilsiu tuojau. Abejonių verpetas Banguoja toliau…. /Angelina Zalotorienė/

Kvankt?

Irgi menas Nežinau

Gerai jėga eiliukas

Tokia krutine sugadino Užsispyręs

Nu ka as zinau, nei sio nei to Nustebęs

Man tai gražu. Nekaltas

Radile Gėlė liuks eilerastukas Gerai

nu ir kiek sveria? Cha cha

Keista , kad Radvile tokius lekstus eilerasciukus cituoja, nors cia gal tokiems ir vieta…

Taip, Patricija Gėlė, - eiliukai labai šaunūs, su ypač gera ironijos doze. Ir nors jų autorė, - žymi mokslininkė biologė, astrologė ir kelių knygų autorė, savęs poete nelaiko, tačiau miela rasti jos knygose tokių lyrinių intarpų. O kadangi pati “svyruoju” tarp svarstyklių ir skorpiono, - labai šaunu tą ironijos dozę ir sau prisiskirti MirktPonia Jankelyte Gėlė, jeigu ieškai ne banalumo, jau geriau nesivalkioti po 30 pliuso laukus, o skaityti knygas Taip Bet prieš tai pasitikrinti, - ar išties tas banalumas neslypi pačioje Tavyje… Pavargęs Nekaltas

kazkas naujo Šypsena