Svaros piguva

Svaros piguva

Ar esat bande savo auto plauti kiekviena diena? NekaltasKaip tos tunelines plovyklos, jei daznai plaut?

Kasdien? Kam? Paplepėkim Paplepėkim

Nuo atsidarymo plaunu ten- aisku ne kasdien.Apie abonentus ir galvojau, bet kadangi as dazniausiai pigiausia programa naudoju, kuri 3.95 kainuoja, tai tas abonimentas beprasmis.Negi daugiau nei 4 kartus gerais orais plausi per menesi?Sakyciau ziema abonimentas GeraiVisai ziemai ta vidutini su dugno plovimu manau tikrai verta, ypac kas daug vaziuoja

Mašina tarnauja žmogui ar atvirkščiai? Suprasčiau pats su ausų krapštuku muses krapštytum, o čia… Geriau su vaikais į parką į supermamas pavėpsoti Cha cha

turiu kortele svaros broliu. standartine nuolaida, ir saskaita menesio gale atsiuncia. ziema naudodavau kas savaite, dabar pats plaunu Laimingas

Cu cia jau kekvienam savo.Tau geriau i mamas, kitam geriau lituot tranzistorius visa diena.Kekvienas uzsiema tuo kuo nori.Ta pati galeciau pasaky apie kompiuterastus, jie ten kaitalioja vaizduskes kas savaite, kazkokius win. perasineja po karta i savaite, swdi naktim ten kazka programuoja.Nu man asmeniskai juokinga, kai mano loptope xp gal 10 metu neliesti ir veikia.Taspats kompiuterastas juoksis is mano dazno suportu aptarnavimo ar dar kazkokio krapstymosi prie auto.Si kart zvejybos temos neliesiu (ten kur guminej valty dviese 10h sedi del 2 zuveliu kurias paleidzia)

Nera blogai su vaikais ir i mamas kaisiot ka nors, bet as megstu turet ir savo laika, isskirtinai sau Taip

turiu abonimenta Gerai siurbliai Gerai

Kiek tokiam suleist reiktu iki pilnos laimes ir registracijos? 3k e? autoplius.lt/skelbimai/bmw-535-3-0-l-sedanas-2011-benzinas-712 4091.html?mano_skelbimas=1

kazko as netikiu tokiu defektu, nereiks kartu ir variklio pasikeist, jau jis virs savo resurso prasukes Laimingas

Man kazkaip varyt kasdiena ar kas antra i plovykla lygiai tokia pat jebatorija atsiduoda kaip tie lidlininkai botoreikas kraunas Cha cha pasizaisi pirma menesi ir uzsip**

kad ziuriu kainos jau net labai ikandamos amerikos Šypsenaautoplius.lt/skelbimai/bmw-535-3-0-l-sedanas-2011-benzinas-706 5567.html

Siaip aisku yra visokiu variantu. Daleiskim reiketu vazinet i darba koki 50km,moike prie namu, po darbo uzsukai, svaria i garaza pastatei ir zjbs, bet siaip tai pzdu, net man nx ksdiena svaria vezt suslapinimui Cha cha

kainos, kaip slyvu :crazy_face:

kuom papurkst, kad vabalu zarnokai lengvai nusivalytu?

Extra cleaneris uz 2.3eur.

Dėl kompiuterastų bajerį užskaitau, tai mano duona Šypsena tik pvz šiek tiek hiperbolizuotas. Žarnokus gerai nuima viada šepečiai su vašku po 7€ 2x per mėnesį Cha chaAišku, nelieka nei lako nei dažų po kelių metų, bet tai nesvarbu, nes mašina bus kita Apkabinimas

na kasdien gal jau per daug Cha cha

viadose nebent nusilengvint sustoju Cha chadr, aciu reiks pabandyt, man butent ir idomu, kas efektyvu ne plovyklos salygom