Svajones pyldosi :)

Svajones pyldosi :slight_smile:

tureti dyyyydialia dyyyydiala masina, didziajai daliai daliwiu tai pasirodys nesuprantama Tūsas

Sitai karvei dar ir teises reikia perlaikineti kad gautum sunkvezimio kategorija

Drovus tai tikrai tada apsimoka Žliumbia

kazhkox zhalias registravo rejshkia Piktas

jo jo reikia berods c1 kategorijos

jei toks mandras priregistruok, kad b kategorija butu Mirkt

under -> Taip Gerai

pamenu skaiciau kad tas Vilniaus visureigininku vadas su tokiu leke ir gavo bauda kad be teisiu Šypsena maximali mase virs 3000kg

Kastujavo sunelis 16 metu lakste po vilniu su tevo tanku kol tevas maskvos sanatorijoje sedi

nu as nepreis didelias masinas, bet hummeris man visiskas krepsas, as su mielu noru nusipirkciau vilkika koki actrosa geros komplektacijos ir su tokiu vazineciau Mirkt tik be priekabos zinoma, speju ir kurorytu panasiai.

na bet jei tai tavo svajoen ir ji tau pildosi tai pavydas nerealus Gerai tik as svajociau kitaip

oj bled kokia iskrypus svajone Cha cha dziaugiuosi kad musiskio nebera, stovi brc jau -10k litu ineses jiems Cha chabrc.lt/lt/car.brc?id=564856p.s. “Leidžiama automobilio maksimali masė - 3495 kg.(B kategorija)” tik lochai sugeba laikytis C kategorija ir nerasti keliu apeiti sitai nesamonei Cha cha p.p.s jam vien C kategorijos neuztenka, ji uzregistruoja kaip fura, is to isplaukia kad: 1. pamirstam miesto centra ir senamiesti 2. autostradoj minam 90km/h 3. mokam keliu mokescius p.p.p.s sekmes nusipirkus TIKRAI sudo kruva Juokiasi

Robke011 > Vienas iš nedaugelio atvejų auto.Banginiuose, kai mašina išdedama į šuns dienas su TIKRAIS argumentais iš ex-savininko Gerai

bet pats robke kazkur buvo parases “deja tenka atsisveikint su didziuoju” ar kazkas tokio… Mirkt Labas

Man nepatiko sitie, kol pats nepasedejau uz vairo Šypsena vienintele jauciu masina su kuria man visiskai nesinorejo spaust, smagu ir letai vaziuot Šypsena

Juras, nes tik po tos temos pamaciau kad po pasivazinejimo po laukus ir sniegus is jo tepalai begt pradejo Cha cha