Sužinojau įdomų dalyką

a nuo kada koks vetas turi teise išdavinėt dokumentus? na įrašė, tai įrašė, bet juk tai nieko nereiškia, manau. tiks aiškiau, kad knygutė tikrai šito šuns, o ne kito kurio. ypač jeigu turi kelis Nekaltas

taigi sakoma kelintą kartą - pitbuliai uždrausti FCI, reiškiasi ir LKD. Tai apie kokius dokus čia kalba? Jų nebūna su dokais.

[/quote]

tai as ir klausiu IS KUR MAN ZINOT, AR MANO SHUO PITBULIS? jei jsi neturi dokumentu, ir niekur jam ant snukio neistatuiruota PITBULIS. mazhi shuniukai tarkim turguose pirkti arba vapshie dovanoti visi grazhus ir mieli, ir is snukio nelabai atskirsi ar cia veislinis tau isbujos ar shunshunis.
Cha cha
ne, klausimas rimtas. kas turi teise is akies spresti kokai jo veisle? i pekinus panashiu shunshuniu [ilni kiemai, ale ju pekinais nevadina, ane?

KandaKandaKanda Nevarkit zmones jieskodami tiesos ir teisybes sitoi su…toj subines skylej vadinamoj marijos zeme ar kitaip sakant lietuvoi salelej mylimoi ir dar pas vadinamus kinologus kurie uzaugine viena suni patampa LABAI dideliais specais.
Nera jos (teisybes)cia.

Pirmas dalykas nesupratau, kodėl tu dėl registracijos klausei tame metodologijos centre? Šunis be doku apsimoka registruoti kiek suprantu ne klubuose, kadangi tada mokestis mažesnis (25 lt) o perregistruojant tik 3 litai. Klubuose prašo (dar klausimas ar teisėtai) kiek žinau gerokai daugiau. taip, kad registruok tą šunį kokiam komunaliniam ūky ar savivaldybėje (nežinau su kokia organizacija jie sutartį sudarę) niekas neklaus ten veislės, ir viskas.
Ar aš čia kažką ne taip supratau?
O tai, kad lėšos surinktos už registraciją nauojamos benamiams gyvūnams išlaikyti įrodo, kad jos naudojamos tendencingai, kažkam naudinga linkme. Ir nenustebčiau, jei ta firma su kuria sudaręs sutartį komunalinis ūkis priklauso kokiam nors šeimyniniam bizneliui.

JO…Nežinau

hmm…keisti dalykai dedasi Lietuvoje ir tie koviniai sunys manes visai nevilioja, jie koviniai nors viskas priklauso nuo seimininku…Maciau keleta tokiu sunu savininku skusti "tiuremscikai" kurie sunis siundo ant zmoniu…na zodziu…

Neregistruoju ir neregistruosiu,kadangi nematau jokiu poslinkiu suns naudai,tai moketi jokiu pinigu net nesiruosiu,galiu moketi tik uz parodas ar kluba.Savivaldybe tegu grauzia morka.Ka gaus suo jei as uz ji mokesiu,tegu pabando be prokuroro sankcijos kas uzeiti i kiema,yra kam sikna iskasti.

mačiau pitbulterjerą su dokais Cha cha
kaži jį registruotų į parodą? Šypsena

na juk as turiu ne viena suni. Kadangi esu kinologu megeju sajungos nare, tai tie suneliai, kurie su dokais ir uzrasyti nario korteleje skaitosi priregistruoti. O viena turiu be doku, ir ne=inau ar pas mus Kaune savivaldybeje registruoja sunis.
Beje, ten kazkas minejo bulka - bulterjerai neitraukti i draudziamu ar agresyviu sunu sarasus - juos privalo registruoti.
O visa kita pas mus nesamone Šypsena Geriau maziaus i tai kreipti demesio Kietas

tiesa sakant as turejau pitbulterjera ir su dokais…

na ko gero tokie ten ir dokai… Šeip tai pitbuliams dokus išduoda tik amerikonai UKC atrodo. Ar tavo “pitbulis” iš amerikės atvažiavo?

Cia gal Kaune taip? NekaltasNieko panasaus Vilniuj nepatyriau - uzregistravau savo misruniuke chaliavai ir ramu Gerai Kad kaimynams nebutu prie ko kabinetis Cha chaSiaip tai mane stebina toks poziuris, kad neveisliniu neregistruoja - kazin kokiu sunu Lietuvoj daugiau - su dokais ar be? Nekaltas Kazkaip itariu, kad be…

Registruoja tuos neveislinius, tiktai Kinologojos metodikos centre. Ten tipo savivaldybės atstovybė. “Normaliems” žmonės 25 Lt metams, invalidams, pensininkams ar ne 3 Lt. Tiktai purtosi ir neregistruoja tipo kovinių veislių šunų. Pvz jei tu turi am.stafą su dokais, tai kaip dokumentuotą šunį tu jį gali priregistruoti LKMS, kaip veislinį. O jei bandysi jį tokį prakišti kaip šunį be dokų KKMC jo neregistruos, nes jis kovinis. Bardakas vienu žodžiu visiškas.